Sankryžoje – smūgis į šoną „VW Jettai“

avarija cintjoniskiuAntradienį vakare, 20.30 val., vienoje iš dviejų Šilutėje šviesoforu reguliuojamų sankryžų, kurioje susikerta Cintjoniškių ir Gluosnių gatvės, susidūrė du automobiliai.

Avarijos kaltininkas – „VW Jetta“ vairuotojas, važiuodamas šalutine gatve, degant raudonam šviesoforo signalui įvažiavo į sankryžą ir nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio „Ford“ automobilio.

Automobilių susidūrimo metu švietė ryški saulė, kuri ir galėjo apakinti „VW Jetta“ vairuotoją, kuris neįsitikinęs savo pirmumo teise pradėjo važiuoti į sankryžą.

Į kelių eismo taisykles pažeidusį automobilį „Jetta“ kaip mat trenkėsi pagrindiniu keliu atvažiuojantis „Ford“. Smūgio būta stipraus, abu automobiliai stipriai sulamdyti.

Nors, pirminiais duomenimis, abiejų automobilių vairuotojai ir keleiviai segėjo saugos diržus, tačiau šoninį smūgį patyrusiai „Jettos“ keleivei prireikė medikų pagalbos. Po apžiūros ji paleista namo. Važiavusieji automobiliu „Ford“ nenukentėjo.

Abu vairuotojai susitarė dėl avarijos aplinkybių ir patys užsipildė eismo įvykio deklaracijas.

Į avaringą sankryžą atvykęs Šilutės ugniagesių gelbėtojų ekipažas nuvalė iš „Ford“ išbėgusius tepalus bei aušinimo skystį ir pašalino ant važiuojamosios dalies pabirusius stiklus ir nuolaužas.