Saugaus eismo dieną Šilutės pareigūnai susitiko su mažiausiais eismo dalyviais

Balandžio 6-ąją minėdami Saugaus eismo dieną Šilutės policijos pareigūnai lankėsi miesto vaikų darželiuose. / Tauragės apskrities VPK nuotr.Balandžio 6-ąją minėdami Saugaus eismo dieną Šilutės policijos pareigūnai lankėsi miesto vaikų darželiuose.

„Gintarėlio“, Raudonkepuraitės“ ir „Pušelės“ auklėtiniams pareigūnai pasakojo, kaip saugiai elgtis gatvėje einant į darželį ir grįžtant namo, priminė šviesoforo spalvas, mokė prisisegti saugos diržus važiuojant automobiliu, ragino kiemuose žaisti toliau nuo gatvės, atsargiai važinėtis dviratukais.

Darželiuose apsilankę pareigūnai vaikams ir jų auklėtojoms įteikė saldainių, plakatų, šviesą atspindinčių liemenių, knygelių apie saugų eismą. Su pareigūnais susitikę mažieji eismo dalyviai drąsiai ir noriai juos kalbino, uždavė klausimų, smalsiausieji nepabūgo atsisėsti ir į policijos tarnybinį automobilį.

Saugaus eismo dieną pareigūnai nepamiršo ir suaugusių eismo dalyvių. Nuo pat ankstyvo penktadienio ryto mieste linkėdami šilutiškiams saugumo kelyje jie dovanojo eismo dalyvių atmintines bei liemenes su šviesą atspindinčiomis juostomis.