Saugaus eismo dieną – viktorinos ir varžybos

saugaus eismo_diena_bociaiKasmet balandžio 6-ąją Lietuvoje minima Saugaus eismo diena. Tai diena, skatinanti kiekvieno eismo dalyvio sąmoningumą vertinant savo ir kito žmogaus gyvybę, sveikatą ir pareigą elgtis saugiai kelyje. Lietuvos policija Saugaus eismo dieną pažymi įvairiais renginiais.

Šiemet gausesnes pareigūnų pajėgas buvo galima išvysti ir Šilutėje.  Šilutės r. policijos komisariato  pareigūnai tęsė savo tradicinius Saugaus eismo dienos renginius. Šilutės F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko intelektualinis žaidimas „R. G. Ž. – regi, gali, žengi”, kuriame rungėsi 6 komandos:„Bočiai”, „Moterų seklyčia”, „Neįgaliųjų draugija”, „Policijos rėmėjai”, „Saugi kaimynystė” ir „Sportuojantys senjorai”. Vyko įtemptos kovos tarp komandų, kol išaiškėjo laimėtojai. Trečioji vieta atiteko „Neįgaliųjų draugijai, antrąją iškovojo „Moterų seklyčia”, o pirmieji buvo Šilutės „Bočiai”. Jiems įteiktas specialus pereinamasis prizas, o visi dalyviai apdovanoti prizais, kuriuos įsteigė VĮ Klaipėdos regiono keliai ir Šilutės vairavimo mokykla „Šoferiukai”.

Renginį rėmė Šilutės r. savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras.

Mažiausiems eismo dalyviams iš darželio – lopšelio „Ąžuoliukas” vairavimo mokykloje „Šoferiukai” vyko renginys „Žalioji gatvelė”.

Saugaus eismo dieną gatvėse pareigūnai ir policijos rėmėjai gyventojams priminė, jog kelyje reikia elgtis atsakingai.

Vairuotojai ir keleiviai privalo segėti saugos diržus, vaikus privalu pasodinti ir prisegti jų amžiui pritaikytose autokėdutėse, pėstieji ir dviratininkai su savimi turi turėti būtinus šviesą skleidžiančius ar atspindinčius elementus, liemenes.

Pareigūnai linki visiems nepamiršti Kelių eismo taisyklių bei visuomet saugiai pasiekti kelionės tikslą.

Parengta pagal Tauragės AVPK ir Šilutės „Bočių” draugijos informaciją.