Saugi kaimynystė Inkakliuose įsibėgėjo

InkakliaiInkaklių mokykloje-daugiafunkciame centre įvyko saugios kaimynystės gyventojų susiėjimas, kurio metu aptartas 2015 metų laikotarpis ir gyvenvietės žmonių gyvenimo pokyčiai po saugios kaimynystės akto pasirašymo 2014-11-18 dieną.

Susirinkęs gausus vietinių žmonių būrys pasidžiaugė foto skaidrėmis iš prieš dieną praėjusios užgavėnių šventės, išklausė saugios kaimynystės Inkakliuose koordinatoriaus Valerijaus Volkovo išsamios ataskaitos apie prabėgusį laikotarpį, apie naujoves policijos darbe papasakojo pareigūnė Nerija Ropienė.

Renginio metu susirinkusieji varžėsi kryžiažodžio, susijusio su saugios kaimynystės peripetijomis, sprendime, dalyvavo viktorinoje lavindami savo atmintį dėl saugios kaimynystės įkūrimo Inkakliuose datų, dalinosi potyriais bei išsakė savo problemas atsakingiems žmonėms. Savo patirtimi vadovaujant saugios kaimynystės namui Šilutėje pasidalino policijos rėmėjas Stasys Tunyla.

Diskusijų pabaigoje visi norintys galėjo pasižymėti savo brangius daiktus: telefonus, nešiojamus kompiuterius, fotoaparatus ir pan.