Saugiškiai baigė statyti sceną, vainutiškiai parėmė bendruomenių šventes

saugu scenaSaugiškiai ir šiemet iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos gautus bendruomenių reikmėms skirtus pinigus panaudojo kilnojamosios scenos statybai, o vainutiškiai parėmė savo seniūnijos visas keturias bendruomenes.

Saugiškiai pagaliau turi sceną

Saugų bendruomenė statyti sceną pradėjo pernai ir tam panaudojo bendruomenėms skirtus 7000 litų, tačiau jų neužteko. Šiemet iš bendro rajono bendruomenėms tekusio pyrago saugiškiams skirta apie 8087 litai ir beveik visa ši suma atiteko scenai įrengti. Darbus pavyko atlikti iki šiemetinės seniūnijos šventės „Po malūno sparnais“.

Apie 500 litų buvo palikta scenos aplinkai sutvarkyti – pastatyti suoliukus, šiukšliadėžes.

Saugiškiai įsirengė nuardomą sceną, kurią naudoti galės ir kitų seniūnijos kaimų bendruomenės. Iš viso ji seniūnijai atsiėjo 15 887 litus.

Vainutiškiai paramą išdalijo bendruomenėms ir jaunimui

Keturios Vainuto seniūnijos bendruomenės gautą 6667 litų sumą pasidalijo maždaug po lygiai.
1800 litų iš šios sumos panaudota Vainuto Joninių šventei.

1400 litų atiteko Kivylių bendruomenei. Kivyliškiai dalį pinigų irgi panaudojo šventei, už kitą dalį planuoja gražinti bendruomenės namų teritoriją, pasodinti gėlynų.

1500 litų skirta bikavėniškiams, kurie dalį sumos naudos savo tradicinei šventei „Grajikit, Bikavos žiogeliai“, kitą dalį panaudos bendruomenės namų teritorijos, piliakalnio ir kapinaičių tvarkymui.

1400 litų teko Gorainių bendruomenei, kuri irgi jau ruošiasi savajai šventei.

Dar 300 litų skirta Vainuto jaunimo klubui „Saulėtekis“, prieš pat mokslo metų pradžią ruošiančiam bendrą sambūrį, kuriame jaunuoliai ir pabendraus, ir linksminsis.

Vainuto seniūnas Vitalijus Mockus sako, jog šioje seniūnijoje šventėms pinigai dalijami paskutinius metus. Ateityje bus stengiamasi gaunamas lėšas išleisti ilgiau išliekantiems projektams.