Saugiškiai daužė kūriką ir paauglę, šilutiškis terorizuoja 17 metų

Smurto atvejai keliskart per savaitę papildo policijos fiksuojamų įvWomen Abuse Domestic Violenceykių suvestines.

Prieš savaitę prie Saugų bažnyčios buvo sumušta paauglė, o ketvirtadienį darbo metu buvo užpultas ir sumuštas Saugų mokyklos katilinės darbininkas.

Kantrybės nebetekusi šilutiškė į policijos rankas atidavė nuolat jai grasinantį buvusį sutuoktinį.

Kūriką sumušė darbo metu

Vėlų kovo 8-osios vakarą 43-ejų A.Ž., gyvenantis Petrelių kaime, buvo užpultas ir medine lazda sumuštas darbo vietoje – Saugų J.Mikšo pagrindinės mokyklos katilinėje.

Kūrikas tvirtina, jog mokyklos katilinėje jį sumušė du nepažįstami vaikinai, suduodami apie šešis smūgius medine lazda ir kumščiais bei kojomis į įvairias kūno vietas. Taip pat užpuolikai sudaužė aukos akinius. Patirtą žalą vyras įvertino 500 litų.

Po medicinos darbuotojų apžiūros Šilutės ligoninės priėmimo skyriuje dėl kaktos muštos žaizdos A.Ž. išleistas gydytis ambulatoriškai.

Šilutės policijos pareigūnai sulaikė įtariamuosius ir uždarė į komisariato areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Saugiškis smogė paauglei

Policijai tik dabar pranešta, kad kovo 1-osios vakarą, apie 21.30 val., prie Saugų evangelikų liuteronų bažnyčios, ant laiptų, Saugų vaikų globos namų šešiolikmetę globotinę sumušė 23 metų saugiškis V.A. Vyrukas trenkė mergaitei kumščiu į veidą. Medikai nustatė nosies kaulo skilimą.

Buvęs vyras terorizuoja 17 metų

Į policiją kreipėsi ir 53 m. šilutiškė, nes ją jau 17 metų terorizuoja buvęs sutuoktinis. Tame pačiame bute gyvenantis 49-erių Z.T nuolat grasina, naudoja psichologinę prievartą. Smurtautojas uždarytas į areštinę.