Saugiškiai remontuos mokyklų stadionus

sporto aikstynasSaugų seniūnijos bendruomenės Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos skiriamas Vietos bendruomenių savivaldos 2013-2015 metų progamos lėšas šiemet nutarė atiduoti savo mokykloms – remontuos jų sporto aikštynus.

Saugiškiai šiemet gauna 2643 eurus, ir bendruomenės narių susirinkime nutarė, kad šie pinigai atiteks abiejų gyvenviečių – Saugų ir Vilkyčių – jaunimui. Saugose ir Vilkyčiuose esančioms pagrindinėms mokykloms jau padalinta po 1200 eurų.

Už šiuos pinigus numatyta remontuoti jau išlaužytus abiejų mokyklų sporto aikštynų futbolo vartus, pirkti tinklus tinklinio aikštelėms ir kt. Vilkytiškiai jau susitarė su Šilutės sporto mokykla, kad šios futbolo treneriai kartkartėmis atvažiuos į jų gyvenvietę ir futbolo paslapčių mokys jaunuosius vilkytiškius. O tam, pasak laikinojo Saugų seniūno Kęstučio Sadausko, reikia, kad būtų tinkamas inventorius.

Šiuo metu saugiškiai jau pradėjo viešuosius reikalingo inventoriaus pirkimus, aiškinasi, kur reikalingų medžiagų jie galės įsigyti palankesnėmis kainomis. Jei pavyks sutaupyti, jie žada šalia minėtų sporto aikštynų pastatyti ir suoliukus, šiukšliadėžes.

Dirbti remontuojant stadionus žada ir pačių bendruomenių nariai, darbai gali užtrukti visą vasarą.