Saugose įsirėžę į vilkiką žuvo 4 žmonės

avarija saugose rolandoSausio 30-oji Saugų kaimui liks pažymėta tragedijos ženklu. Prie Saugų automobilis „VW Passat“ rėžėsi į krovininį automobilį. Lengvoji mašina lūžo pusiau. Kraupioje avarijoje žuvo eismo įvykį sukėlęs 20-metis vairuotojas, su juo kartu važiavo jo motina, patėvis ir šeimos kaimynė.

Visi jie buvo Saugų gyventojai.

Trečiadienį apie 9.09 val. Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas apie tai, kad Šilutės rajone, Saugų seniūnijoje, Saugų kaime, susidūrė du automobiliai, po eismo įvykio automobilyje liko prispaustas žmogus.

Į įvykio vietą išsiųstos Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos.

Informacija apie įvykį perduota Tauragės apskrities VPK ir Šilutės greitosios pagalbos medikams.

Pasak ugniagesių – gelbėtojų, vienas žmogus nuo smūgio iškrito iš lengvojo automobilio ir žuvo. Dar trijų žmonių kūnai liko užspausti automobilyje. Juos iš automobilio nuolaužų teko vaduoti ugniagesiams. Lengvuoju automobiliu važiavo du vyrai ir dvi moterys.

Pirminiais duomenimis, posūkyje už Saugų gyvenvietės lengvasis automobilis išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir kaktomuša rėžėsi į priešais važiavusį vilkiką.

Po susidūrimo krovininis automobilis „VW Passat“ prieš save dar stūmė apie 50 metrų. Pasak avarijos liudytojų, iš automobilio liko tik metalo laužas – jis išlakstė gabalais.

Policija nustatė, kad lengvąjį automobilį vairavo 20-metis Saugų kaimo gyventojas. Jis vairuotojo pažymėjimą buvo gavęs vos prieš pusmetį, automobilį jis nusipirko prieš porą savaičių.

42 metų MAN vairuotojas nesusižeidė, jis ištiktas šoko.

avarija saugose 3avarija saugose 4avarija saugose 5