Saugose sklandė gerumas

Šv. Kalėdos – tai stebuklo laukimas, kvietimas dovanoti, aukoti ir suteikti džiaugsmą ne tik artimiesiems, bet ir tiems, kurių nepažįsti, tik žinai, kad tavo aukos reikia.

Moksleives ir socialinę pedagogę L. Beržinienę į senelių lankymo akciją išlydėjo seniūnas A. Stonis.

Artėjant Kalėdoms juntamas gerumo proveržis, dėmesio ir dovanėlių laukia ir vieniši seneliai.

Kalėdinė dovanėlė, o ypač rankų darbo – dėmesys jos laukiantiems. Saugų seniūnijos socialinio darbo organizatorė Daiva Kazlauskienė neabejoja, kad graži tradicija parodyti nuoširdumą šiame laike – būtina, ir jeigu yra nors maža galimybė, reikia ja pasinaudoti.

Socialinė pedagogė Lina Beržinienė, pritariant Saugų J. Mikšo pagrindinės mokyklos administracijai, jau keli metai iš eilės inicijuoja seniūnijos vienišų senelių lankymo akciją. Moksleiviai namuose savarankiškai arba kartu su tėveliais kuria, kepa gardėsius, pakuoja, o tuomet su šventiniais linkėjimais ir dovanėlėmis skuba pas seniūnijoje gyvenančius vienišus senelius. Dėl pandeminės situacijos, šiemet moksleiviai su socialine pedagoge aplankė tik Šilutės socialinės globos namų Saugų padalinio gyventojus, kitas dovanėles atnešė į seniūniją. Jas patikėta išdalinti seniūnui Arvydui Stoniui ir socialinio darbo organizatorei D. Kazlauskienei. Laimingi buvo tie, kurie gavo, džiaugėsi tie, kurie davė. Laimėjo visi – gražios iniciatyvos dėka šiemet bus padovanotos kelios dešimtys mažų gerumo stebuklų.