Saugoti miškus padeda policija

Tauragės AVPK pareigūnai su Valstybinių miškų urėdijos Tauragės padalinio darbuotojais vykdė bendras prevencines priemones valstybiniuose miškuose.

Pareigūnai patruliavo Tauragės ir Sakalinės girininkijose, siekdami užkardyti neteisėtą važiavimą per žolinę dangą, miško paklotę krosiniais motociklais ir keturračiais. Gegužės 3 ir gegužės 24 d. vykusių priemonių metu pažeidimų nenustatyta.

Įspėjame visus transporto priemonių vairuotojus nevažinėti žoline augalija ar miško paklote. Už šiuos pažeidimus gresia administracinė atsakomybė. Neteisėtas važiavimas per žolinę dangą, miško paklotę užtraukia įspėjimą arba baudą nuo 20 iki 140 eurų. Nustačius neteisėtą važiavimą per žolinę dangą ir miško paklotę, kai dėl to žolinė danga ar paklotė buvo sužalota ar sunaikinta, skaičiuojama aplinkai padaryta žala ir skiriama bauda nuo 140 iki 300 eurų.

Pastebėjus miške pažeidėją, reikia nufotografuoti ar nufilmuoti ir įsidėmėti kuo daugiau detalių – pažeidėjo aprangą, transporto priemonės numerius bei kitas detales ir nedelsiant apie tai pranešti telefonu 112.

Tauragės AVPK inf.