Saugų seniūnijos darbuotojos: „Gerumas – graži tradicija“

saugu egles iziebimas vaikaiArtėjant Kalėdoms visur – gerumo proveržis. Dėmesio ir dovanėlių sulaukia vieniši seneliai, nepasiturinčios šeimos, socialiai remtini žmonės.

Saugų seniūnė Anastazija Oželytė ir socialinės darbuotojos Daiva Kazlauskienė bei Bronė Adomaitienė mano, kad graži tradicija parodyti nuoširdumą šiame laikotarpyje – tiesiog būtina. Jeigu yra nors mažiausia galimybė, reikia ja pasinaudoti, aplankyti seniūnijos vienišus senelius, nepasiturinčias šeimas ir socialiai remtinus asmenis su šventiniais linkėjimais ir dovanėlėmis.

Šv. Kalėdos – tai stebuklo laukimas, kvietimas dovanoti, aukoti, dalinti ir suteikti džiaugsmo ne tik artimiesiems, bet ir tiems, kurių visai nepažįsti, bet žinai, kad tavo aukos reikia labiausiai. Prasminga ir kilnu. Laimingi, kurie gauna, džiaugiasi tie, kurie duoda. Laimi visi – juk gerumo, dosnumo niekada nėra, nebuvo ir nebus per daug.

Seniūnija dėkinga rėmėjams – UAB „Minijos nafta“ generaliniam direktoriui Thomas M. Haselton ir jo vadovaujamam saugu egles herojaikolektyvui už kalėdines dovanėles. Rėmėjų dėka, Saugų seniūnijos darbuotojos dovanojo kelias dešimtis mažų gerumo stebuklų seniūnijos gyventojams.

Gyvą žaliaskarę, augančią prie seniūnijos pastato, jau treti metai puošia seniūnija. Įžiebti Kalėdų eglę susirinko didelis būrys mažųjų saugiškių, juos atlydėjusių tėvelių ir bendruomenės „Saugų artuma“ narių.

Džiugiausia akimirka, palydėta plojimais: iš seniūnijos pastato išėjo Kalėdų Senelis su gausia palyda „Saugų artumos“ moterų vokalinio ansamblio dainininkėmis ir jų vadove Vida Gončiarova, apie kuriuos ir sukosi visas šventės verpetas.

Kalėdų Senelis pasidžiaugė gausiu svečių būriu, pasidalijo didžiųjų žiemos švenčių laukimo nuotaikomis, nešinas vos pakeliamu dovanų maišu kartu su drąsiausiais nupėdino prie svarbiausio šventės akcento – Kalėdų eglės. Kai jis kartu su vaikais suskaičiavo iki 5, įsižiebė žaliaskarė ir dangų nušvietė fejerverkai.

Po smagių dainų, šokių ir žaidimų visi susirinkusieji džiaugėsi dovanomis, o spalvingomis girliandomis suspindusi žaliaskarė dovanojo šventinio laukimo nuotaiką saugiškiams. Maloni staigmena – rėmėjų UAB „Naujoji energija“ gausiai pripildytas Kalėdų Senelio dovanų maišas.