Saulė Norvaišaitė: „Meno mokykloje augau kaip savarankiška asmenybė“

Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos fortepijono specialybės studentė.

Saulė sako, kad patirtis Šilutės meno mokykloje ją išmokė greit reaguoti ir rasti išeitis.

Nuo mažens mano gyvenimas sukasi ant scenos. Muzika ir šokis mane kaip mažą vaiką apgaubia ir sušildo. Močiutė, jau darželyje pamačiusi tokį atsidavimą muzikai paskatino mane stoti į tuomet vadinamą Šilutės muzikos mokyklą. Šešerių metų įstojau ir pradėjau mokytis pas mokytoją Liudą Kašėtienę fortepijono specialybės. Visos valandos, praleistos Šilutės meno mokykloje buvo pilnos džiaugsmo, liūdesio, juoko, ašarų, meilės ir šilumos. Čia aš augau kaip savarankiška asmenybė, išmokau išreikšti save per muziką ir visą save atiduoti auditorijai. Turėjau įveikti daug iššūkių, kad atsidurčiau kur dabar esu, tačiau tai dariau ne viena, viską įveikti man padėjo bendraklasiai, šeima ir mano mylima mokytoja.

Šilutės meno mokykloje ne tik grojau fortepijonu, bet ir dainavau chore, ansamblyje, kuriems vadovavo dabartinė mokyklos direktorė Daiva Pielikienė. Kelionės su draugais ir mokytojais į dainų šventes, televizijos konkursą „Dainų dainelė“ man buvo vienos iš įsimintiniausių. Repeticijos, koncertai, konkursai ir įvairiausi nesusipratimai mane paruošė kaip asmenybę greitai reaguoti ir rasti išeitį. Būdama Šilutės meno mokyklos mokinių taryboje atradau sąsajų su kitomis sritimis – daile, šokiu. Su dailės ir muzikos mokytojų pagalba organizavau renginius, bendradarbiavau įvairiuose projektuose. Visa veikla su mokiniais ir mokytojais išmokė mane branginti kiekvieną nuostabią akimirką. Šilčiausi prisiminimai išliko ir dar išliks ilgai.

Visai Šilutės meno mokyklos bendruomenei linkiu didelio užsidegimo ir daug meilės pasirinktai sričiai! Su gimtadieniu, mano mylima mokykla!