Saulės apakinti vairuotojai parbloškė dviratininką ir pėsčiąją

avarija partrenke moteriVakar apie 12 val. Šilutės H.Šojaus gatvėje (ties Pirmąja gimnazija) esančioje pėsčiųjų perėjoje automobilis „Toyota Avensis“, vairuojamas 52 metų Gardamo seniūnijos gyventojo, nepastebėjo per pėsčiųjų perėją ėjusios moters ir ją partrenkė.

Vairuotojo teigimu, jam apžvelgti gatvę sutrukdė tiesiai į langą šviečianti saulė. Eismo įvykio metu pusė perėjos skendėjo šešėlyje, o kita pusė buvo ryškai apšviesta saulės. Pasak vairuotojo, moteris priešais automobilį atsirado iš šešėlio pusės – prasčiau matomos zonos.

Nuo smūgio ant variklio dangčio užvirtusi moteris buvo pavežta keliolika metrų, o automobiliui sustojus nukrito ant asfalto.

Moteris skundėsi skausmais įvairiose kūno vietose. Netrukus atvykę medikai nukentėjusiąją išvežė į ligoninę.

Vairuotojas eismo įvykio metu buvo blaivus.

Eismo įvykis tiriamas.

Tau jau antras eismo įvykis šią savaitę, kuomet vairuotojas, apakintas ryškios saulės, kliudė žmogų.

Antradienio rytą, apie 8.30 val. Šilutės centre, Lietuvininkų g. – Taikos g. sankryžoje, susidūrė automobilis ir dviratininkas.

22 metų vaikinas automobiliu „Mazda 6“ suko į kairę ir nepraleido bei kliudė pėsčiųjų perėja važiuojantį dviračiu 56 m. vyrą.

Dviračiu važiavusiam vyrui nustatytas dešiniojo raktikaulio, kairiojo šlaunikaulio ir kairiojo stipinkaulio lūžimai, galvos sumušimas. Jis gydomas  Šilutės ligoninės Traumatologijos skyriuje.