„Saulės“ gimnazijoje pražydo svajonių sodas

svajoniu sodai 1Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos anglų kalbos mokytoja Sigita Balčytienė ir specialioji pedagogė – logopedė Jurgita Šikšniuvienė surengė šventę pradinukams „Svajonių sodas“, skirtą Tarptautinei vaikų gynimo dienai.

Šventė prasidėjo pokalbiu apie svajones. Išklausę užduotį nupiešti svajonių medį ir surašyti savas svajones, vaikai išsiskirstė po klases.

Nors kiekviena klasė gavo trafaretų, bet visų nupiešti medeliai buvo skirtingi. Skyrėsi ir vaikų svajonės. Vieni svajoja apie buitinius dalykus, kiti – apie nuostabią, turiningą savo ateitį. Šventės metu gimnazijoje sužaliavo „Svajonių sodas“.

Tiesa, viena mergaitė suabejojo, ar gerai savo svajonę pasakyti garsiai, nes ji neišsipildys. Bet kam tada mes, suaugusieji esame šalia savo atžalų? Mums svarbiausia tai, kad galime paversti jų svajones realybe. Kartais tereikia gero žodžio ar menkučio postūmio, kad jos išsipildytų. Jei vaikas turi svajonę – jis turi tikslą, kurio siekia, todėl išmintinga išlaikyti polinkį svajoti.

Šventė pasibaigė žaidimu „Protmūšis“, kuris padėjo išaiškinti daugiausiai žinančią, išradingiausią, kruopščiausią, meniškiausią, sumaniausią, aktyviausią, originaliausią klases.