Šauniausios bendruomenės konkursas: Noro tapti Juknaičių bendruomenės dalimi neatbaido nei nario mokestis

DSCF0865Žinių radijo laida „Šauniausia bendruomenė“ važinėja po Lietuvą ir lanko kaimų, miestų ir miestelių bendruomenes. Laidos kūrėjai buvo nuvykę ir į Šilutės rajono Juknaičių kaimą.

Juknaičių benduomenės pirmininkė Laima Barkauskienė sako neturinti daug laisvo laiko, nes kasdien tenka dirbti nuo 8 iki 17 val., tačiau moteris džiaugiasi palaikančia šeima, kuri nepyksta, kad jau ketverius metus laisvalaikio dalis yra skiriama gausiai Juknaičių bendruomenei.

„Pradžioje, kai pradėjau vadovauti narių buvo apie 40, per ketverius metus pritraukiau dar 30, na, beveik 40, nes dabar mūsų 78. Dabar jau nebereikia jų prašyti, patys kaimo bendruomenės žmonės ateina ir sako, ar galima įstoti į jūsų bendruomenę? Aišku, mes priimame visus, kurie nori. Gal ne visi išgali susimokėti nario mokestį, bet susimoka“, – pozityviai nusiteikusi kalbėjo bendruomenės pirmininkė.

Nario mokestis metams yra 40 Lt. Juknaitiškė Rasa Gailiuvienė sako, kad tokia suma tikrai nėra didelė ir ją tikrai gali susitaupyti kiekvienas.

„Juknaitiškiai visada ieškojo kažko naujo, norėjo suburti žmones. Buvo įvairūs kolektyvai, moterų klubas, kuris ilgai gyvavo, bet jam išnykus dėl tam tikrų aplinkybių, įsikūrė bendruomenė. Iš pradžių bendruomenė įsikūrė vangiai, o aktyvumas išryškėjo tada, kada pradėjo vadovauti Laima“, – pagyrų pirmininkei negailėjo juknaitiškė.

Rusnės turizmo centro vadovė Birutė Servienė Juknaičių bendruomenei skyrė 100 balų.

„Tai yra šauni, veikli, kurianti ir turinti ateities viziją bendruomenė“, – sakė Rusnės turizmo centro vadovė.

„Džiaugiuosi ir žaviuosi kiekvienu žmogumi, kuris gyvena kaime ir tuo džiaugiasi, džiaugiuosi bendruomenės aktyvumu. Tik laimingas ir atsidavęs jaunimas gali dainuoti tokias dainas“, – gerų žodžių B. Servienė negailėjo Juknaičių pagrindinės mokyklos ansambliui.

Žinių radijo laida „Šauniausia bendruomenė“ važinėja po Lietuvą ir renka šauniausią bendruomenę!

Už šauniausią bendruomenę balsą atiduoti galite „Žinių radijo“ facebook paskyroje. Daugiausiai lankytojų „Like“ sulaukusi bendruomenė bus paskelbta konkurso nugalėtoja. Nepamirškite, kad nauji dalyviai atsiras kiekvieną savaitę ir tai vyks iki pat vasaros pabaigos.

Bus skaičiuojami „Like“, kurie atsiras po bendruomenės nuotrauka „Žinių radijo“galerijoje, pridėtas eksperto skirtas įvertinimas (didžiausias balas, kurį gali skirti ekspertas, yra 100 balų). Jeigu nuotrauka dalinatės, paprašykite, kad jūsų draugai paspaustų nuorodą mūsų tinklapyje arba tiesiogiai į galeriją juos nukreipkite patys. Kitaip po visą facebook išsimėčiusių jų „Like“ tiesiog nebus pamatyti.