Savaitės nelaimės: Pagryniuose į moterį skrido du automobiliai, Laučiuose „nunešė“ stotelę, Gaideliuose degė ūkinis su gyvuliais

Šalia Šilutės esančiuose Pagryniuose rugsėjo 13 dieną įvyko avarija, kurios metu tik stebuklo dėka gyva išliko pro šalį ėjusi pėsčioji: du susidūrę automobiliai pro ją praskriejo vienas iš vienos, o kitas iš kitos pusės. Moteris sako, kad vaizdas buvo toks, kokio joks virtuozas nesugebėtų pakartoti net po ilgų treniruočių...

Visai neseniai pastatytą stotelę suniokojo girtas vairuotojas su savo „Audi“. Lrytas.lt nuotr.

Antradienio popietę 25-erių metų girtas vairuotojas su savo „Audi“ beveik nunešė stotelę Laučių kaime. O trečiadienio pavakarę Gaidelių kaime užsiliepsnojo ūkinis pastatas, kuriame buvo kiaulių su paršeliais.

Aiškiai pajuto Aukščiausiojo galybę

Pirmadienį, apie 11.39 val., nereguliuojamoje sankryžoje Šilutės – Ąžuolo – K. Griniaus g., Pagryniuose, automobilis „Toyota Corolla“ nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio „VW Passat“. Už „Toyota“ vairo sėdėjo blaivus 73 m. vyras, o „VW Passat“ vairavo taip pat blaivi 54-erių moteris. Automobiliai susidūrė, į įvykio vietą iškviesti greitosios medikai nelaimės dalyvius išvežė į ligoninę.
Smūgio būta tokio stipraus, kad taranuotas automobilis net apsisuko ir įvažiavo į čia pat stovinčią sodybą. Tuoj pat ten pat atsidūrė ir „Toyota“. Tik neįtikėtino atsitiktinumo dėka nė vienas jų nekliudė tuo metu pėsčiųjų taku pro šalį ėjusios moters…

„Tai aš ėjau pro šalį ir tik iš Dievo malonės likau net nekliudyta. Kai pamačiau į mane skriejančias mašinas, iš vidaus iškilo brandintas žodis „Dieve, pasitikiu Tavimi“. Ir tuo pat metu pamačiau kaip viena mašina atsitrenkė į kažkokį stulpelį, jį nudaužė ir prie pat manęs, pakeitusios trajektoriją, mašinos išsiskyrė ir abi kartu nutūpė šalia. Viena iš vienos pusės, kita iš kitos, palikdamos neįtikėtinai mažą tarpą man stovėti. To joks virtuozas negalėtų padaryti net po ilgų treniruočių.

Nežinau, ar buvo stulpas, ar aš jį pamačiau savo regėjime. Su skriejančiomis į mane mašinomis skriejo ir nuo jų atplyšusios dalys, bet į mane niekas nepataikė. Situacija buvo tokia staigi, kad net minčiai nebuvo laiko. Tas pėsčiųjų takelis į Pagrynius, einant į darbą ir atgal, rožinio maldomis nubarstytas. Gal dėl to Aukščiausiojo galybė pasirūpino. Vakar aiškiai mačiau Dievo stebuklą“, – neįtikėtino savo išlikimo istorija „Šilutės naujienų“ laikraščio interneto svetainėje dalijosi p. Laima.
Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal LR BK 281 str. 1 d.

Taranavo naują autobusų stotelę ir dingo iš ligoninės

Tikro veiksmo filmo vertas siužetas antradienio popietę išsirutuliojo Laučiuose. Čia neblaivus (alkoholio matuoklis parodė 1,82 prom.) jaunuolis automobiliu taranavo autobusų stotelę, o vėliau pabėgo iš ligoninės.

Policija praneša, kad Jonaičių gyvenvietėje, apie 14.30 val., „Audi A4“ nesuvaldė neblaivus 25-erių jaunuolio, kurio automobilis vertėsi, nušlavė greta buvusią ir visai neseniai čia įrengtą autobusų stotelę ir liko gulėti greta kelio ant stogo.

Įvykio liudininkai pasakojo, kad vairuotojas atrodė apsvaigęs, o minčių apie tai, kad jis neblaivus, kėlė ir salone besimėtantys alkoholio buteliai bei iš mašinos sklindantis alkoholio tvaikas. Ir šįkart galima sakyti, kad nelaimė baigėsi laimingai, mat nei stotelėje, nei kelkraštyje žmonių nebuvo.
Vairuotojas nuvežtas į ligoninę, nors ir neatrodė labai sužeistas. Tačiau ilgai ten neužsibuvo – tiesiog iš Priėmimo – skubios pagalbos skyriaus pabėgo.

Aiškėja, kad jaunas vairuotojas, gyvenantis Vainute, jau anksčiau buvo praradęs vairuotojo pažymėjimą. Bėglys ieškomas, pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. 1 d.

Gaideliuose degė ūkinis su gyvuliais

Pranešimas apie tai, kad šalia Šilutės esančiuose Gaideliuose, Tilžės g. atvira liepsna dega ūkinis pastatas gautas tuoj po 17 valandos. Pranešta, kad pastato viduje yra ir gyvulių.
Į įvykio vietą buvo išsiųstos dvi Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos autocisternos, taip pat atskubėjo Žemaičių Naumiesčio ir Saugų ugniagesiai. Informacija apie įvykį buvo perduota ir Greitosios medikams.

Atvykus ugniagesiams 13×7 ūkinio pastato šiferiu dengtas stogas jau degė atvira liepsna. Gaisro metu nudegė medinės stogo konstrukcijos, apdegė 3 tonos palėpėje laikyto šieno, 2 kub. m lentų. Ugniagesiams pavyko išgelbėti 3 kiaules ir 2 paršiukus ir apsaugoti kitą ūkinį pastatą, esantį 4 m atstumu nuo gaisravietės.

Gaisras užgesintas 17.46 val., bet PGT vyrai gaisravietėje dar dirbo beveik iki 20 valandos.
Gaisro priežastį dar aiškinasi ekspertai. Pirminė jų išvada, kad ūkio savininkas A. M., lauko virtuvėlėje ruošęs pašarus gyvuliams, neatsargiai elgėsi su ugnimi ir ji išplito.