Savaitgalį – gaisrų pašvaistės ir avarija sankryžoje

Savaitgalio nelaimes gaisras InkakliusoeŠeštadienį Inkaklių kaime gyvenanti šeima braukė ašaras – jau trečią kartą per kelerius metus jų turtą niokojo gaisras.

Ugnis siautėjo ir penktadienio naktį Vainuto kaime. Čia degė ūkinis pastatas su gyvuliais.

Sekmadienį Šilutėje, Cintjoniškių ir Gluosnių gatvių sankryžoje, automobilis „Škoda Octavia“ taranavo „Peugeot 407“. Liudininkų teigimu, į ligoninę buvo išvežtas „Škodos“ keleivis ir „Peugeot 407“ važiavęs mažametis vaikas.

Degė pastatas su gyvuliais

Penktadienio naktį vainutiškio ūkininko sodyboje užsiliepsnojo didelis ūkinis pastatas su gyvuliais.

Nuo degančio pastato sklindantį triukšmą išgirdę aplinkinių namų gyventojai suskubo į pagalbą. Drąsiausi vyrai išlaužė atvira liepsna degančio pastato duris ir įėję į dūmų pilną tvartą išvedė gyvulius.

Bendrosios pagalbos centras, gavęs pranešimą apie šalia gyvenamojo namo degantį didelį ūkinės paskirties pastatą, nedelsiant išsiuntė penkias autocisternas.

Atvykę ugniagesiai nuslopino liepsnas ir apsaugojo greta buvusį garažą ir medinį gyvenamąjį namą.
Gaisro aplinkybės tiriamos.

Ugnis skriaudė trečiąkartavarija Cintjoniskiu sankryzoje

Apie Inkakliuose užsidegusį ūkinį pastatą ugniagesiai gavo pranešimą šeštadienio rytą. Tuo metu kaimo žmonės važiavo į turgų, dirbo ūkinius darbus.

Apie įsiplieskusią ugnį išdavė iš pastato pradėję veržtis tiršti dūmai. Gaisro gesinti puolė kaimo žmonės, atvažiavo ugniagesiai, tačiau pastatas, kuriame buvo malkų, ūkinio inventoriaus, liepsnojo nevaldomai. Sudegė stogas, liko tik mūras.

Ūkinio pastato savininkai yra tvarkinga, vaikus užauginusi šeima. Šis pastatas degė jau antrą kartą, anksčiau yra užsidegęs ir poros gyvenamasis namas.

Trečią kartą gaisro skriaudžiamą šeimą dėl nelaimės ištiko šokas, jiems į pagalbą atskubėjo greitosios pagalbos medikai.
Kodėl kilo gaisras, kol kas nežinoma.

Taranavo sankryžoje

Dar viena nelaimė įvyko sekmadienį Šilutėje. Degant žaliam šviesoforo signalui, „Peugeot 407“ važiavo Cintjoniškių gatve, o nuo prekybos centro „Iki“ miesto link važiavo „Škoda Oktavia“.

Nesustojusi prie raudonai degančio šviesoforo „Škoda“ neleistinai įvažiavo į sankryžą ir taranavo „Peugeot 407“ – atsitrenkė į priekinę dalį. Nuo smūgio „Peugeot 407“ apsisuko ir sustojo gatvėje. Tuo tarpu „Škoda Oktavia“ užlėkė ant pievelės, šalia šaligatvio, ir sustojo prie medžio.

Abu automobilius vairavo moterys. Jos buvo blaivios.

Pirminiais duomenimis, į ligoninę išvežtas „Škoda Oktavia“ keleivis ir „Peugeot 407“ važiavęs mažametis vaikas.