Savaitgalį į linksmybes kvies „Pramogadienis“

PRAMOGADIENISSekmadienį, liepos 19-ąją, į senojo Turgaus aikštę kviečia pirmą kartą Šilutėje rengiamas „Pramogadienis“ – tai diena visai šeimai, kai bus galima ir dideliems, ir mažiems pasiausti žaidimų bei pramogų sūkuryje.

Renginio lankytojus vilios vaišės, prekybininkai, tiras, dažasvydis, kamuolinis futbolas „Zorbing“, vandens pramogos, pajodinėjimai žirgais, nuotaiką kels šilutiškių atlikėjų dainos, o vakare jėgas šokių maratone išbandyti galės ištvermingiausieji.

Pramogų ir linksmybių dieną rengia grupių „Karčema“ ir „Karčemėlė“ vadovas, konkurso „Pamario talentai“ ir renginio „Rusnės festivalis“ organizatorius Vygantas Stoškus. Organizaciniais klausimais ir technine dalimi savanoriškai rūpinasi restorano „Vilkėnų malūnas“ vadovas Mindaugas Gestautas, Šilutės kultūros ir pramogų centras ir jo projektų vadovas Gvidas Zdanevičius, orkestro „Pamarys“ vadovas Gražvydas Raila.

Šventės aplinką puoš Šilutės rajono vaikų meno mokyklos Dailės skyriaus kolektyvas, o jaunatviškomis idėjomis ir originalia reklama rūpinasi šilutiškiai Kornelija Čepytė ir Mykolas Eiva.

Anot V.Stoškaus, idėjų „Pramogadieniui“ yra daug. Sekmadienį šilutiškiai bei miesto svečiai kartu su Marijumi Budraičiu galės pasiausti linksmose vandens atrakcijose – Šyšoje bei krepšinio aikštelėje.

Renginio idėjos autorius mano, kad „Pramogadienis“ patikrins, ar tikrai šilutiškiai nori linksmybių.

Tądien pirmą kartą mieste bus surengtas ir šokių maratonas. Jame dalyvaujančius šokėjus, nesvarbu, kokio amžiaus, stebės bei vertins kompetentinga komisija. Na, o per pertraukėles visi galės atsigaivinti vandens pramogomis bei pasistiprinti Jono Purlio išvirta koše.

„Pramogadienio“ muzikine dalimi rūpinsis atlikėjai: Monika Junkarytė, Nidas Pečkys, Kornelija ir Mykolas, Rimantė Stankutė, Rutenis Jankauskas bei kiti. Savanoriškos paramos renginiui sulaukta ir iš kitų šventės partnerių: Šilutės seniūnijos, UAB „Šarūno reklama“, „Mingės vila“, Šilutės TIC, asociacijos „Šilutės šeimos klubas“, šokių klubo „Salūnas“ (vad. Reminta Stoškuvienė).

Esant nenumatytoms kliūtims, organizatoriai pasilieka teisę „Pramogadienio“ atlikėjus pakeisti kitais.
Norintieji dalyvauti šokių maratone kviečiami registruotis iš anksto: tel. 8 612 19037 (Reminta). Registracija verslininkams ir tautodailininkams tel. 8 652 79338 (Gvidas).