Savaitgalį pareigūnai išaiškino 11 neblaivių vairuotojų

alkotesterisSavaitgalį Tauragės, Šilalės, Šilutės ir Pagėgių savivaldybių keliuose eismo saugumą užtikrinantys policijos pareigūnai vykdė sustiprintą neblaivių vairuotojų kontrolę.

Per kelias dienas dėl galimo apsvaigimo nuo alkoholio buvo patikrinta per tris šimtus vairuotojų, iš kurių, kaip paaiškėjo, vienuolika prie vairo sėdo būdami neblaivūs.

Šįkart daugiausia neblaivių vairuotojų pareigūnai užfiksavo Šilalės rajone – čia patikrinimų metu trims vairuotojams buvo nustatytas lengvas, dviem – vidutinis, vienam – sunkus girtumo laipsnis.

Šilutėje nuo penktadienio iki sekmadienio policijos pareigūnai išaiškino tris lengvai nuo alkoholio apsvaigusius vairuotojus.

Tauragės rajone per savaitgalį pareigūnams įkliuvo vienas neblaivus vairuotojas, kuriam buvo nustatytas vidutinis girtumas, ir dar vienas vairuotojas, kuris buvo vartojęs alkoholio, tačiau, sėsdamas prie transporto priemonės vairo, neviršijo leistinos normos.

Pagėgiuose patikrinimų metu buvo užfiksuotas taip pat vienas neblaivus automobilio varuotojas. Šiam pažeidėjui buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis.

Policija primena eismo dalyviams, kad transporto priemonių vairavimas esant vairuotojams neblaiviems, priklausomai nuo apsvaigimo laipsnio, gali užtraukti baudą iki 3000 litų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu iki trejų metų.