Savaitgalį Šilutėje išaiškinta daugiausia neblaivių vairuotojų

Šilutės rajone alkoholio matuokliu dviems vairuotojams buvo nustatytas lengvas ir dviems vidutinis girtumo laipsnis. / Asociatyvi Stock.XCHNG nuotr.Savaitgalį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai Tauragės, Šilalės, Šilutės ir Pagėgių savivaldybių keliuose tikrino vairuotojų blaivumą.

Nuo penktadienio ryto iki sekmadienio vėlyvo vakaro policijos pareigūnai užtikrindami eismo saugumą keliuose dėl galimo apsvaigimo patikrino per 300 vairuotojų, girtumas buvo nustatytas septyniems iš jų.

Šįkart daugiausia neblaivių asmenų prie vairo pareigūnams įkliuvo Šilutės rajone – alkoholio matuokliu dviems vairuotojams buvo nustatytas lengvas ir dviems vidutinis girtumo laipsnis.

Tauragėje pareigūnai girtumą nustatė trims vairuotojams – vienas iš jų važiavo automobiliu būdamas lengvai apsvaigęs nuo alkoholio, kitiems dviems nustatytas vidutinis girtumo laipsnis.

Šį savaitgalį neblaivių vairuotojų nebuvo nustatyta Šilalės rajone ir Pagėgių savivaldybėje.

Patikrinimų metu Tauragėje ir Šilutėje pareigūnai taip pat užfiksavo po du transporto priemonių vairuotojus, kurie sėdo prie vairo vartoję alkoholio, tačiau neviršiję leistinos normos.