Savaitgalį visi į Rusnę – į „Muzikinį Rusnės festivalį“!

Jau šį savaitgalį startuoja dar vienas tradicinis Šilutės krašto strateginis renginys – „Muzikinis Rusnės festivalis“. Dvi dienas truksiantis 14-asis  festivalis ir šiemet žada begalę įvairių pramogų visai šeimai.

Festivalio sumanytojas, organizatorius ir siela Vygantas Stoškus bei „Šarūno reklamos“ komanda Šarūnas ir Mindaugas Stancikai pasakoja, jog šiemetinė festivalio programa tokia įvairi, kad viską ir išvardinti sudėtinga. Jo dienomis vyks vėtrungių dažymo edukacijos, veiks batutų miestelis, programos vaikams, ekskursijos dviračiais po lankytinas Nemuno deltos regioninio parko vietas. Be abejo, kaip ir dera vandenų apsuptoje Rusnėje, bus ir vandens pramogų.

„Renginio svečiai galės paplaukioti vandens slidėmis, padangomis ar laivais su salos kapitonais. O išalkusieji galės užkąsti čia pat išrūkytos žuvies, skanauti išvirtos žuvienės bei paragauti bulvinių patiekalų iš Rusnėje išaugintų bulvių“, – pasakoja V. Stoškus.

Mažojoje scenoje prie Peterso tilto veiks jaunimo zona, kur visą festivalio laiką vyks didžėjų pasirodymai ir įvairios pramogos šeimoms. Mažųjų džiaugsmui  Rusnėje bus ir poniukai, ant kurių bus galima pajodinėti!

O tie, kas nenorės nakčiai važiuoti namo, galės saugiai išmiegoti palapinių miestelyje.

Bet žinoma, muzikinio festivalio pagrindas yra muzika, o šiemet jos žadama be galo įvairios ir tinkančios įvairiausiam skoniui. Štai šeštadienį, rugpjūčio 5-ąją, nuo 13.30  val., vyks gyvai grojančių Klaipėdos regiono geriausių jaunimo grupių ir atlikėjų koncertas-konkursas Broniaus Bučiaus 300 eurų prizui laimėti. Prizą įsteigė Nijolė, Marius ir Mindaugas Bučiai. Organizatoriai kasmet ieško ir randa jaunimo grupių, norinčių pasivaržyti tarpusavyje, pabendrauti su žinomais atlikėjais ir laimėti gausybę piniginių prizų! Viso festivalio metu vyks loterija, kurios du pagrindiniai prizai, tai 200 eurų piniginis prizas bei prabangus dviratis, kurį dovanoja „Pamario dviračio“ direktorius Alvydas Višinskas, o įvairių įmonių įsteigtus prizus galės laimėti net 70 festivalio svečių. Organizatoriai  žada daug dar nematytų staigmenų.

Ir šokti, ir dainuoti abi festivalio dienas kvies „Žemaitukai“, Iglė, AC/DC tribute band, „Patruliai“, Plungės simfoninis orkestras, Justinas Stanislovaitis, Marius Petrauskas, Tikroji išdykėlė, Gintarė Muraulaitė, Goda Džalagonija, Aleksandr Belkin ir grupė „The road Band“.

Į festivalį atvyksta ir nepailstanti AutoRenginiai.lt organizatorių komanda. Tad ir vėl turėsite galimybę pasigrožėti išskirtinių automobilių paroda!

Šis festivalis jau išaugo iš savaitgalio „marškinėlių“, jo koncertai vyksta visą vasarą Rusnės scenoje prie Peterso tilto bei Šilutės šeimų skvere, kur koncertuoja įvairūs Klaipėdos regiono muzikiniai  kolektyvai. Jaunimo grupės mėnesį iki festivalio su festivalio muzikos mokytojais-edukatoriais repetuoja programą laivuose, plaukiodami Rusnės salos upėmis.

Tad šio renginio fanams pats laikas  derinti laiką su šeima ir bičiuliais, ir ruoštis smagiai leisti laiką Rusnėje!

Organizatoriai nuoširdžiai dėkoja visiems rėmėjams ir partneriams, kurių pagrindiniai Šilutės rajono savivaldybė ir Lietuvos kultūros taryba.

Ir pabaigai bene maloniausia žinia – renginys nemokamas!

Daugiau apie festivalį www.rusnesfestivalis.lt arba festivalio „Facebook“ paskyroje.