Savaitgalio avarijos: žuvo perėjoje partrenkta pėsčioji, kitą vairuotoją vadavo gelbėtojai

Savaitgalį Šilutės rajone įvyko kelios avarijos, viena jų baigėsi tragiškai - žuvo pėsčiųjų perėjoje partrenkta 57 m. moteris. Šeštadienį Pašyšiuose susidūrė du automobiliai, avarijos kaltininkui prireikė ir gelbėtojų, ir medikų pagalbos.

Gėlės ir degančios žvakės Lietuvininkų gatvėje primena tragišką įvykį. Pėsčiųjų perėjoje penktadienį buvo partrenkta moteris, kuri nuo patirtų sužalojimų žuvo iškart.

Moteris žuvo vietoje

Policija informuoja, kad spalio 9 d. apie 17.30 val. Šilutėje, Lietuvininkų g., blaivus 20 m. vyras, vairuodamas automobilį „Mercedes Benz“, pėsčiųjų perėjoje partrenkė 57 m. moterį, kuri nuo patirtų sužalojimų žuvo eismo įvykio metu.

Pirminiais duomenimis, per judrios Lietuvininkų gatvės pėsčiųjų perėją moteris ėjo greitai. Vieno automobilio vairuotojas sustojo jos praleisti. Pėsčioji ėjo toliau neįsitikinusi, kad kitas, priešinga kryptimi atvažiuojantis vairuotojas ją mato ir ketina praleisti. Tuomet ir įvyko tragiškas eismo įvykis.

Anot liudininkų, dvidešimtmetis per perėją lėkė taip, kad stabdyti pradėjo tik pajutęs smūgį į žmogų. Pėsčioji perskrido mašiną ir nukritusi ant gatvės, žuvo vietoje. Atskubėję greitosios pagalbos medikai jai padėti jau niekuo nebegalėjo.

Policijos pareigūnams jaunuolis bandė teisintis, kad jį apakino besileidžianti saulė.
Susidūrė du automobiliai

Šeštadienį dar viena avarija įvyko Pašyšių kaime. 21-erių metų „Audi A6“ vairuotojas, išvažiuodamas iš parduotuvės stovėjimo aikštelės, neapsidairė ir neįsitikino, kad tai daryti saugu. Toks manevras lėmė susidūrimą su „Subaru“ automobiliu.

Po smūgio vairuotojas liko prispaustas automobilyje. Jį išlaisvino tik atvykę ir automobilio duris išpjovę gelbėtojai. Vaikinas buvo išvežtas į ligoninę. Kartu su juo važiavusios dvi merginos rimčiau nenukentėjo.

Kito automobilio vairuotojas atsipirko sumušimais, jo į ligoninę vežti neprireikė.