Savaitgalio avarijose susidūrė automobiliai ir… paspirtukas (atnaujinta)

avarija usenai   deguciaiPenktadienio popietę Šilutėje senolis, važiavęs elektriniu paspirtuku, vos išsiropštęs iš griovio, palindo po automobilio ratais.

Beveik tuo pačiu metu žvyrkelyje tarp Degučių ir Usėnų susidūrė ir į šonus nuvirto dviejų moterų vairuojami automobiliai.

Penktadienio popietę iš Šilutės išvažiuodama 50-metė švėkšniškė Klaipėdos gatvėje sulaukė netikėto smūgio į savo automobilį „Opel Ascona“. Kirtęs griovį ir žaliąją veją, iš šalikelės į važiuojamąją gatvės dalį įlėkė elektrinis paspirtukas, valdomas 69 metų vyro.

Vairuotoja sakė pastebėjusi, kad kairėje kelio pusėje iš griovio pakilo vyriškis su mažyte motorine transporto priemone, panašia į paspirtuką su varikliu. Staiga vyras puolė važiuoti skersai gatvę. Pareigūnai dar aiškinasi, ar vyriškis buvo neblaivus, ar tiesiog nesuvaldė transporto priemonės.avarija paspirtukas

„Opel“ vairuotoja staiga stabdė, bet sustoti jau nebespėjo – vyras, atsitrenkęs į automobilį, pakilo į orą, nukrito ant automobilio priekio ir savo kūnu sudaužė priekinį stiklą. Jo paspirtukas palindo tiesiai po automobilio priekiniais ratais.
Sužalojimus patyręs vyras nugabentas į Šilutės ligoninę.

Netrukus po to, pavakarę, dar vienas transporto priemonių susidūrimas įvyko kelių Degučiai – Usėnai ir Katyčiai – Pašyšiai sankryžoje. Susidūrė „Audi“ ir „Peugeot“, kurias vairavo moterys – mūsų rajono gyventojos.

Susidūrimo kaltininkė – „Audi“ vairuotoja, iš šalutinio į pagrindinį kelią išvažiavusi prieš pat atvažiuojančio „Peugeot“ nosį. Smūgio būta tokio stipraus, kad „Peugeot“ virto ant šono, o „Audi“ nulėkė nuo kelio.

Katyčiuose gyvenančią 42 metų „Audi“ vairuotoją greitosios medikai skubiai išgabeno į Šilutės ligoninę.