Savaitgalio įvykiai: mirtis, vagystės, chuliganizmai

auto-theftMoteris mirė automobilyje

Šeštadienį apie 1.50 val. nakties Švėkšnoje mirė jauna moteris. 26-erių S.M. tikina pastebėjusi, kad vežama automobilyje mirė jos sesuo 33-ejų S.G.

Mažeikiuose gyvenanti S.M. savo seserį tuo metu vežė į gydymo įstaigą.

Šeštadienio vakare, apie 20.35 val. savo namuose, Šilutėje, Dariaus ir Girėno g., rastas 1974 m. gimusio D.P. lavonas.

Dviratininkas atsidūrė ligoninėje

Šeštadienį apie 9.30 val. Usėnuose partrenktas dviratininkas.

47-erių R.R. čia važiavo automobiliu „Mitsubishi Lancer“. Sankryžoje sukdamas į kairę, vyras nepasirinko saugaus greičio ir nesuvaldęs automobilio partrenkė važiuojamąja kelio dalimi dviratį stūmusį 65-erių R.S. Vyras dėl patirtų sužalojimų paguldytas į Šilutės ligoninę.

Chuliganai gadino svetimus automobilius

Trečiadienio vakare viešoje vietoje Antšyšių kaime 21 m. vyrukas S.M. tyčia apgadino 38-erių Ž.J. automobilį „BMW 316“.
Penktadienio pavakarę 24-erių R.Š. rado apgadintą gyvenamojo namo kieme Šilutėje, Gluosnių g., stovėjusį savo automobilį „Renault Megane“.

Šeštadienio naktį du nepažįstami jaunuoliai apgadino 27-erių R.B. automobilį „Toyota Corolla“, kurį moteris buvo pastačiusi prie viešbučio Šilutėje, Lietuvininkų g.

Pavogė ir saugomus, ir pamirštus daiktus

Ketvirtadienį apie vagystę pranešė 31-erių D.K.: iš moters mamai priklausančio buto, esančio Šilutėje, Liepų g., dingo pinigai įvairia valiuta.

Penktadienio naktį vagystę pastebėjo 63-ejų Vilkyčių k. gyventojas J.K. Iš garažo buvo pavogtas 12 metų senumo jo automobilis „Ford Transit“.

Sulaikyti įtariamieji – 14-metis R.V. ir vos metais vyresnis D.F. Automobilis surastas.

Tos pačios dienos rytą 21-erių K.R. pastebėjo, kad vagys buvo įsibrovę į jos prekybinį vagonėlį, stovėjusį Šilutėje, Lietuvininkų g. ir pavogė įvairių maisto produktų ir pinigų.

Ketvirtadienio rytą pastebėta, kad iš įmonei priklausančios teritorijos Šilutėje, Ramučių g., dingo 24 metrai varinio bei 12 metrų aliumininių elektros kabelių.

Ketvirtadienio pavakarę telefoną prarado 15-metė L.K., kuri būdama prekybos centre Šilutėje, Dariaus ir Girėno g., jį paliko prie kasos, o grįžusi neberado.

Penktadienį Bikavėnuose gyvenanti 50-metė N.R. pasigedo kaimyno kieme palikto telefono.

Šeštadienio rytą betono maišyklės savo namo kieme pasigedo vilkytiškė 43-ejų J.V.

Kelių patruliams kyšį davė moteris

Sekmadienio vidurdienį Klaipėdos r., Dreižių k., kelyje  Šilutė – Klaipėda patikrinimui buvo sustabdytas automobilis „Audi A4“, kurio vairuotoja 59-erių Z.B., siekdama išvengti atsakomybės dėl padaryto KET pažeidimo, tarnybiniame automobilyje Tauragės aps. VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnams davė 200 litų kyšį.