Savaitgalio renginių gidas

rengniai 07 08Savaitgalį Šilutės rajone bus nesunku rasti veiklos ir linksmybių.

 

Penktadienį 19 val. į Katyčių evangelikų liuteronų bažnyčią atvykti kviečia svečias iš Vokietijos Gunter Uschtrin – jis pristatys savo knygą „Katyčiai“, skambės folkloro ansamblio „Ramytė“ dainos bei pasirodys respublikinio konkurso „Dainų dainelė“ dalyvė, katytiškė Agnė Glemžaitė.

Šeštadienį Katyčių bendruomenė kvies atvykti į savo seniūnijos šventę „Sugrįžimai“. Jos metu bus galima aktyviai praleisti laiką, pasimėgauti muzikantų iš Latvijos pasirodymu, taip pat kraštiečių „Pamario Brass“ ir kapelų „Lolytėlė“ bei „Vaivorykštė“ atliekamais kūriniais. Vakarą užbaigs muzikos grupė „TABASCO“. Šventės pradžia – 12 val.

Į savo šventę šeštadienį kviečia ir Pašyšių kaimo bendruomenė. Šventės metu vyks žvejybos konkursas, futbolo varžybos, jodinėjimas žirgais ir poniais, kūrybiniai ir sportiniai užsiėmimai vaikams, susipažinimo žaidimai tarp atvykusių bendruomenių, koncertuos Saugų moterų vokalinis ansamblis „Artuma“ bei vestuvių muzikantai. Šventės pradžia – 8 val.

Šeštadienį pasilinksmint siūlo ir Rusnė. Nuo 18 val. prie senojo tilto linksmai praleisti laiką galėsite „SUPERFIESTOJE“. Rytis Cicinas, Aistė Pilvelytė, Ruslanas Kirilkinas, „Pikaso“, „Tautinis Brandas“, „Naujosios Pupytės“ bei Aleksas linksmins „SUPERFIESTOS“ svečius iki išnaktų.

Sekmadienį, 12 val., Saugų didžiojoje bažnyčioje dainuos sopranas Ona Kolobovaitė, o jai fortepijonu akompanuos Audronė Juozauskaitė. Šis koncertas „Vasaros giesmės“ iš Saugų muzikos festivalio „Muzikos malūnas“ programos – nemokamas.