Savaitgalio renginių gidas

 

2015 pagyvenusiu zmoniu dienaSpalio pirmosios dienos atneša daug reikšmingų datų, o kartu – ir renginių joms paminėti.

Šiandien – Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena, tad šiai dienai paminėti Šilutės kultūros ir pramogų centre 17.30 val. rengiamas koncertas, kuriame dalyvauja: Šilutės mišrus choras „Pamario aidas”, vaikų popchoras „Spindulys”, Šilutės kamerinis choras „Vox Libri”.

O Juknaičių savarankiško gyvenimo namai šiandien 15 val. kviečia į Pagyvenusių žmonių dienos šventę savo įstaigos kiemelyje. Vyks koncertai, šiupinio vaišės.

Spalio 2 d. 14 val. – reikšmingas ir ilgai lauktas įvykis ne tik mūsų krašte, bet ir visoje Lietuvoje – paminklo Indijos nacionaliniam didvyriui M.Gandžiui ir jo bičiuliui, rusniškiui H.Kallenbachui atidengimo iškilmės Rusnėje.GANDZIO PAMINKLOO ATIDENGIMAS

zubovas3Spalio 2 d. Šilutės Pirmojoje gimnazijoje viešės ir M.K.Čiurlionio provaikaitis, garsus pianistas Rokas Zubovas. Gimnazistai pabendrauti su menininku kviečiami į aktų salę 12.45, o tėveliai ir visa Šilutės bendruomenė laukiami 17.00.

Šeštadienį atidaromas Nacionalinės krepšinio lygos sezonas. 16 val. Šilutės krepšinio sporto salėje (Gluosnių g. 13 B) rungtyniaus Šilutės „Šilutė“ ir Telšių „Telšiai“.

Šeštadienį Šilutėje, Senojo turgaus aikštėje, išvysite daug keturkojų, nes čia įvyks „Šeimos ir augintinio šventė”. Šiame pramogadienyje Jūsų lauks daug žaidimų, prizų, staigmenų. Vaikus pasitiks ir linksmins šunelis Amsis, lauks ponis bei dailusis jojimas, policijos krašto apsaugos pasirodymas su šunimis, veterinarų konsultacija, augintinių priežiūros turgelus. Renginio metus bus galima priglausti beglobį gyvūną.gyvunu gerove plakatas

Primename, kad nemokamai paskiepyti savo augintinius galite spalio 2 dieną.  VMVT Šilutės VMVT su rajono privačiais veterinarijos gydytojais organizuoja nemokamą šunų ir kačių vakcinacijos nuo pasiutligės akciją, skirtą Tarptautinei pasiutligės  ir Pasaulinei gyvūnų globos dienai paminėti.

Gyventojai dėl vakcinacijos gali kreiptis į savo privatų veterinarijos gydytoją ir (ar) artimiausią veterinarijos kliniką.

Gal žavitės senąją mūsų krašto lietuvininkų tarme? Jei taip, šeštadienį 12 val. easate laukiami Šilutės Hugo Šojaus muziejuje, kur įvyks tęstinis Lietuvininkų tarmės mokyklėlės užsiėmimas. Laukiami ir tie,  kurie norėtų mokytis tarmės pradmenų. Telefonai pasiteirauti: (8 441)  62207, 8 682  29145.

Pirmadienį, spalio 5 d., 14 val. į Šilutės kultūros ir pramogų centrą paminėti Tarptautinę mokytojo dieną kviečiami visi rajono pedagogai. Jiems koncertuos žymi solistė Judita Leitaitė.

Iki spalio 7 d. Šilutės viešojoje bibliotekoje dar galite aplankyti Juozo Šikšnelio paroda „Baibokai ir jų lazdos“. Parodoje eksponuojamos medžio ir akmens skulptūros, lazdos bei fotografijos tų skulptūrų, kurių šioje parodoje eksponuoti nėra galimybės. Daugelis autoriaus sukurtų skulptūrų stovi jo gimtosios Švendubrės (Druskininkų sav.), Kretingos, Vilniaus kitų Lietuvos vietovių kapinėse.