Savaitgalio renginiuose – gatvės muzikos diena ir muziejų naktis

20Šiandien vakare – Audriaus Šikšniaus knygos sutiktuvės, cirko pasirodymas, šeimų šventė. Savaitgalį laukia ir daugiau renginių – kviečiame pasižvalgyti po jų programas.

Šiandien 17 val. Šilutės viešojoje bibliotekoje įvyks Audriaus Šikšniaus knygos „Žiemojantis angelas II“ sutiktuvės.

Šiandien 18.30 val. šalia Pamario pagrindinės mokyklos stadiono jūsų laukia „Amber cirkas“. Rytoj cirko programas 17 val., o sekmadienį – 15 val.

Šiandien  18 val. Tradicinių amatų centro kiemelyje Švėkšnoje pasitikime vasarą nuotaikingai ir prasmingai kartu su savo šeima. Jus džiugins šokių kolektyvai „Šalna“ ir „Saulė“, bei svečiai mišrus vokalinis ansamblis „Mingė“.

Šiandien Šilutėje (Lietuvininkų g. 30 (įėjimas iš Kęstučio g. 2) prasideda ir dvi dienas truksiantys „Gyvenimo meno“ kursai. Gilus atsipalaidavimas, vidinė tyla, džiaugsmas, proto ramybė. Daugiau informacijos tel. 8 656  48303.

 

Šiandien 16 val. atidaryta profesionalių dailininkų ir fotomenininkų paroda Šilutės kultūros ir pramogų centre. Bendradarbiaujant su projekto organizatoriais, Šilutės miestas buvo įtrauktas į šį, tęstinį kultūros projektą „Vizualus menas Alytus 2017“. Šilutės miesto plačiajai bendruomenei, miesto svečiams atidaroma Alytaus profesionalių dailininkų ir fotomenininkų retrospektyvinė paroda yra jau šeštasis projekto pristatomojo turo po Lietuvą renginys. Daugiau apie tai skaitykite čia.

RYTOJ, gegužės 20 dieną, jau 11-ąjį kartą Vilnių ir 35-is Lietuvos miestus apjuos Gatvės muzikos diena – GMD.

Šilutėje GMD organizuojantis Vygantas Stoškus sako, kad šiemetinė naujovė – Šilutės meno mokyklos muzikantų pasirodymas atskiroje scenoje, prie Meno mokyklos.

RYTOJ vakare Šilutėje – MUZIEJŲ NAKTIS „Muzikuojantis ir skambantis dvaras“.

19.00 – 21.00 val. parodos „Sugrįžimas. Rytų Prūsijos dailininkų tapyba ir grafika iš Aleksandro Popovo rinkinio“ atidarymas (susitikimas su kolekcininku A. Popovu).

19.00 – 21.00 val. „Paslaptingos dvaro menės“ (Šilutės meno mokyklos atlikėjų koncertinės programos dvaro erdvėse).

21.00 – 21.30 val. „Laimužės užkalbėjimai“ (folkloro kolektyvo „Ramytė“ programa).

21.30 val. Teatralizuota koncertinė programa „Pavojingi ryšiai“ (Dalia Kužmarskytė, mecosopranas; Inga Maknavičienė, fortepijonas; Eglė Miškinytė, skaitovė.

Laukiame Šilutės Hugo Šojaus muziejuje (lietuvininkų g. 4) nuo 18 iki 24 val. Muziejaus ekspozicijų ir koncertinių programų lankymas nemokamas.
Tel. +370 657 51909

Renginio organizatorius Šilutės Hugo Šojaus muziejus.