Savaitgalio skauduliai: vienas kūdikis mirė, kitas – sužalotas

abandoned-alone-bear-cute-lost-favim.com-348007Pirmadienio naktį, apie 1.30 valandą, Šilutės greitosios medicinos pagalbos darbuotojai į Šilutės ligoninės Reanimacijos skyrių atvežė gyvybės ženklų nerodančią 10 mėnesių mergaitę, Šilutės miesto gyventoją.

Pasak Šilutės ligoninės Reanimacijos gydytojo Alano Pakarklio, kūdikio širdies ritmo ir kvėpavimo nebebuvo galima užčiuopti, oda buvo pamėlusi, galūnės šaltos.

Mergaitės 19-metė mama V.K. aiškino, kad lapkričio 10 dieną jos dukra turėjo temperatūros, todėl jai sugirdė vaistų. Prieš tai mergaitė nebuvo sirgusi.

„Šilutės ligoninėje retai pasitaiko tokie skaudūs atvejai. Kūdikį dar buvo bandoma gaivinti, darytas dirbtinis kvėpavimas, tačiau vaikas jau buvo miręs. Kol kas jokių įtarimų dėl mirties priežasties neturime, smurto ženklų nebuvo. Mirties atvejis perduotas tirti policijai, tik po skrodimo bus galima nustatyti priežastį“, – situaciją komentavo Šilutės ligoninės vyriausiasis gydytojas Darius Steponkus.

Dar vienas kūdikis nukentėjo Šilutės rajone šeštadienį. Tądien 20-metė moteris policijai pasiskundė dėl smurto artimoje aplinkoje. Pasak jos, apie 16 val. namuose ją sumušė vyras – sudavė kumščiu į veidą ir koja spyrė į šoną.

Vyrui smurtaujant, rankose ji laikė kelių mėnesių dukrytę. Po smūgių moteris atsitrenkė į sieną, o vaikui buvo nubrozdintas viršugalvis.

Dėl smurto artimoje aplinkoje vyras sulaikytas.