Savitarnos portalas atveria gyventojams plačias galimybes

Silutes bustas RGB - CopyGyventojai, kurių daugiabučius namus administruoja bendrovė „Šilutės būstas“, sėkmingai naudojasi neseniai startavusiu savitarnos portalu www.silutesbustas.lt

Apsilankiusieji šioje svetainėje teigia sužinantys ne tik kas vyksta jų name, bet ir mieste.

Gyventojų patogumui sukurtas savitarnos portalas skirtas visiems bendrovės „Šilutės būstas“ klientams.

Užsiregistravę savitarnos zonoje, jie gali greičiau tvarkyti su savo daugiabučiu namu susijusius reikalus: peržiūrėti mokestinius pranešimus, skaityti rajono naujienas ir praktinius patarimus, sužinoti, kokie darbai nuveikti name, virtualiai susisiekti su vadybininku ir operatyviai gauti atsakymus į rūpimus klausimus.

Pasak bendrovės „Šilutės būstas“ direktoriaus Alekso Kvederio, savitarnos portalo aktyvumas nuolat didėja, o tai rodo, kad gyventojams šis įrankis yra patogus ir reikalingas. Jo teigimu, dabar gyventojai nemažai reikalų sutvarko nekeldami kojos iš namų.

„Nuo to laiko, kai svetainė ėmė veikti visu pajėgumu, nuolat sulaukiame gyventojų padėkų, kad sukūrėme jų poreikiams pritaikytą įrankį. Užsiregistravusieji gali anksčiau matyti mokestinius pranešimus, sužinoti, kokie darbai atlikti jų name, skaityti naujienas ir praktinius patarimus. Be to, norintieji pasikonsultuoti su savo namo vadybininku, gyventojai tai gali padaryti tiesiog įsijungę kompiuterį. Užtenka užduoti klausimą ir mūsų darbuotojai operatyviai į jį atsakys elektroniniu būdu“, – pasakojo pagal „Mano būsto“ Pastatų priežiūros standartą dirbančios įmonės „Šilutės būstas“ direktorius A.Kvederis.

Bendrovės paslaugomis besinaudojantys gyventojai, dar neprisijungę prie savitarnos portalo, tai gali atlikti vos per keletą minučių. Tereikia rasti bendrovės atsiųstoje sąskaitoje prisijungimo duomenis, suvesti juos į atitinkamus laukelius ir galima pradėti naudotis portalo privalumais.

Tiesa, pirmą kartą prie sistemos prisijungusiems vartotojams A.Kvederis saugumo sumetimais pataria pasikeisti slaptažodį bei kontaktinius duomenis.

„Kviečiu visus mūsų klientus apsilankyti savitarnos portale. Tikiu, jog svetainės teikiami privalumui palengvins kiekvieno gyventojo buitį“, – pridūrė direktorius.