Savivaldos darbuotojai ir jų talkininkai šventė prie viktorinos ruletės

SAVIVALDOS 3Minėti savivaldos dieną – spalio 10-ąją – mažiausiai pora šimtų žmonių susirinko į H.Šojaus dvaro konferencijų salę. Seniūnai su seniūnaičiais, bendruomenių pirmininkai ir aktyviausi nariai kartu su savivaldybės vadovybe buvo sukviesti, kad viktorinoje parodytų savo išmintį. Trylika komandų sėdėjo prie staliukų ir kolektyviai atsakinėjo į viktorinos klausimus.

Savivaldos diena, pasak Šilutės r. savivaldybės administracijos direktoriaus Sigito Šepučio, Lietuvoje pažymima jau 11-ąjį kartą. Kiekvieną kartą į šventę susirenka vis daugiau žmonių. Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis padėkojo F.Bajoraičio viešosios bibliotekos, H.Šojaus muziejaus ir Savivaldybės Komunikacijos skyriaus darbuotojams, kurie organizavo tokį aktyviausių savivaldos žmonių susibūrimą ir puikų renginį.

Viktorina ir „Baro“ vaišės

Kaip ir praėjusiais metais, savivaldos darbuotojai susėdo prie staliukų, nepakeitę komandų pavadinimų. „Seniūno partnerių“ komandą subūrė Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus, su savo seniūnais atvyko Rusnės „Niegės“, „Švėkšnos vyrai“, naumiestiškių „Žemaičių liūtai“, „Vainuto gilės“, „Saugų malūnai“, Usėnų „Ūsoriai“, Katyčių „Auxilia“, Gardamo „Bitutės“, Juknaičių „Čia gyventi gera“ ir „Kintukai“. Greta jų sėdėjo ir savivaldybės „WTF“ (Walstybės tarnautojų frakcija) bei „Vadovybės“ komandos.

Komandoms teko atsakinėti į klausimus iš įvairiausių gyvenimo sričių – pradedant technikos išradimais ir baigiant kultūros ir švietimo aktualijomis. Kas antras klausimas buvo iš muzikos pasaulio. Taigi tarp rimtais vadinamų klausimų komandoms reikėjo klausytis lietuvių ir užsienio atlikėjų dainų ir atspėti, kas dainuoja: Rytis Cicinas, Rimiškis ar AC/DC…

Komandų kapitonai suko ruletę ir skelbė klausimus, o už rato sukimą avansu gavo po 20 ar 30 balų. Be to, komandoms laimės dėka teko ir teisė po 10 balų pridėti ar atimti iš kitų komandų. Taip kai kurios gerokai „pataisė“ kitų komandų pasiekimus. Stebint balų priedų procesą, ryškėjo aiški savivaldybininkų tendencija – atimti balus iš tos komandos, kuri turėjo daugiau, o pridėti tik draugiškiausiems kaimynams.

Viktorinos metu susirinkusiuosius vaišino „Baras“ – bibliotekininkės, kurios pilstė įvairių vaisvandenių kokteilius, nešiojo vieno kąsnio užkandžius ir saldainius.

Laimėjo Katyčių „Auxilia“

Suvedus rezultatus, paaiškėjo trys geriausios komandos. Laimėtoja pripažinta katytiškių komanda, kuriai vadovavo seniūnas Jonas Lukošaitis. Nugalėtojams įteiktos dovanų dėžutės ir vaivorykštės spalvų tolerancijos lietsargiai.

Savivaldybės WTF ir Vainuto komanda tapo prizininkėmis, jų nariai taip pat apdovanoti.

Savivaldybės meras V.Laurinaitis ir kiti vadovai visiems seniūnams bei  bendruomenių pirmininkams, seniūnaičiams įteikė padėkos raštus už indėlį į Šilutės rajono savivaldą.

Be padėkos rašto ir dovanos neliko ir meras V.Laurinaitis – jam Šilutės katalikų bažnyčios klebonas Remigijus Saunorius padovanojo iš medžio išdrožtą „Rūpintojėlį“ ir palinkėjo toliau sėkmingai vadovauti visos savivaldybės žmonėms.

Daugiau nuotraukų „Facebook“ albume.