Savivaldos dieną valdžią aplankė apie 150 moksleivių

© silutesnaujienos.ltPirmadienį – Vietos savivaldos dieną – nuo 8 val. iki 11 val. Šilutės rajono savivaldybėje vyko Atvirų durų diena. Pasižiūrėti bei pasidomėti, kaip ir ką dirba mero, administracijos direktoriaus institucijos, atvyko Žemaičių Naumiesčio gimnazijos mokinių savivaldos atstovai, Degučių pagrindinės mokyklos 9-10 klasių moksleiviai bei per 100 Šilutės pirmosios gimnazijos gimnazistų.

Visiems jiems įteikta brošiūra „Šilutės rajono savivaldybė“, kuri buvo išleista Šilutės 500 metų jubiliejui paminėti ir kurioje yra informacija apie visas 11 Šilutės rajono savivaldybės seniūnijas.

Lankytojai domėjosi Šilutės rajono savivaldybės tarybos darbo specifika, lankėsi pas merą Virgilijų Pozingį bei administracijos direktorę Idą Vasiljevienę, klausė apie jų darbą, funkcijas. Pabuvojo Didžioje posėdžių salėje, kurioje priimami svarbiausi rajono sprendimai. Susipažino su Savivaldybės „Vieno langelio“ darbu, Savivaldybės veiklos struktūra, lankėsi Administracijos padaliniuose.

Švietimo skyriuje su moksleiviais bendravo skyriaus vedėja Birutė Tekorienė, Socialinės paramos skyriuje vedėjas Alvidas Šimelionis pasakojo apie socialinių paslaugų teikimą, kasdienį skyriaus darbą bei socialinio darbuotojo profesijos pasirinkimą.

Visi atėję į Atvirų durų dieną maloniai buvo priimti ir Civilinės metrikacijos skyriuje, kur skyriaus vedėja Lilija Valaitienė išsamiai papasakojo apie skyriaus veiklą, parodė santuokų salę, supažindino su vedama statistika.

Mokinių grupes lydėjo Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Giedrė Milukienė, Komunikacijos skyriaus vyriausiosios specialistės Gintarė Vaitiekutė ir Ingrida Jokšienė.

Nuo 2007-ųjų metų spalio 10 d. Lietuvoje minima Vietos savivaldos diena, kuri yra ne tik savivaldybių tarnautojų profesinė šventė, bet kartu ir visų Savivaldybėje gyvenančių žmonių šventė, nes visi dalyvaujame sprendžiant savivaldos reikalus.

Šilutės r. savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija.