Kalbama ne apie vienkartinį ar trumpalaikį mokėjimo vėlavimą, o apie atvejus, kai įsiskolinimai yra susikaupę per ilgesnį laikotarpį ir viršija 200 eurų. Skolininkai raginami iki liepos 1 d. padengti įsiskolinimus arba kreiptis dėl skolos mokėjimo grafiko sudarymo.
Po šios datos dėl nesumokėtų skolų bus pradėtas skolų išieškojimo procesas, teisės aktų nustatyta tvarka kreipiantis į teismą. Skolininkai raginami skolas padengti geranoriškai ir išvengti papildomų bylinėjimosi bei priverstinio išieškojimo išlaidų.
Savivaldybės inf.






Rašyti atsakymą