Savivaldybė kviečia dalyvauti konkursuose eiti įstaigų vadovų pareigas

Nuo šių metų liepos mėnesio iki spalio pradžios Savivaldybės administracija yra paskelbusi net 8 konkursus, įvairių įstaigų vadovų pareigoms eiti.

Šiuo metu galima pretenduoti į 8 rajono įstaigų vadovų kėdes.

Dviejų įstaigų vadovų vietoms užimti dar ir dabar laukiama pareiškimų iki spalio 28 dienos.
Spalio 4 – 5 dienomis buvo paskelbti konkursai į Šilutės ligoninės vyriausiojo gydytojo ir Šilutės turizmo informacijos centro direktoriaus pareigas.

Pareiškimų pateikimo datos jau pasibaigė dalyvauti Švietimo ir kultūros skyriaus vyriausiojo specialisto bei penkių švietimo įstaigų direktorių konkursuose. Taigi, jau pusmetis, kai Šilutės Pamario progimnazijai, Usėnų pagrindinei mokyklai, Vilkyčių pagrindinei mokyklai, Žemaičių Naumiesčio gimnazijai, Šilutės Žibų pradinei mokyklai vadovauja laikinai paskirti direktoriai.
Konkursus įstaigų vadovams skelbianti Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Edita Serovienė bei administracijos Juridinio skyriaus specialistė Dalia Bernotienė sakė, kad konkursus darbo vietoms užimti kartais tenka kartoti. Pasitaiko, kad neatsiranda pretendentų, ar tiesiog jiems pritrūksta kvalifikacijos. Taigi dar yra galimybė domėtis įstaigų vadovų pareigybėmis ir ryžtis pabandyti savo laimę.

Daugiau informacijos, apie paskelbtus konkursus galima surasti Savivaldybės svetainėje, rubrikoje „Konkursai“.

Komercijos direktorius, korespondentas