Savivaldybė padės spręsti policijos pareigūnų trūkumo problemą

Rugsėjo 25 d. pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir Šilutės rajono savivaldybės. „Sutartyje įtvirtintos sąlygos yra palankiausios būsimiems policijos pareigūnams, lyginant su pasirašytomis sutartimis kitose savivaldybėse“, – konstatuoja Tauragės AVPK vadovai.

„Šilutės naujienose“ jau rašėme, kad rugpjūčio mėnesio posėdyje rajono tarybos nariai vienbalsiai pritarė trūkstamų pirminės ir vidurinės grandies policijos pareigūnų pritraukimo į Šilutės policijos komisariatą programai. Tokios programos jau veikia ne viename šalies rajone ir aiškėja, kad jos duoda rezultatus. Todėl tikimasi, kad patvirtintos solidžios finansinės skatinimo priemonės padės jauniems žmonėms rinktis policijos pareigūno kelią ir atvykti dirbti į Šilutę.

Patvirtintos tokios finansinės skatinimo priemonės: vienkartinė skatinamoji išmoka – po 6 000 Eur; išlaidų kompensavimas – ne daugiau kaip 20 000 Eur skiriama gyvenamosioms patalpoms įsigyti Šilutės rajone.

„Tikimės, kad ši galimybė skatins jaunus žmones rinktis policijos pareigūno profesiją. Dėkojame Šilutės rajono savivaldybei už bendradarbiavimą!“, – teigiama Tauragės AVPK pranešime.

Sutartį pasirašė meras V. Laurinaitis ir Tauragės AVPK viršininkas R. Vaitkevičius.