Savivaldybė perka statinį, kurį ruošiamasi nugriauti

438182f3ef9ac541a69d0fdeb483161eŠilutės savivaldybė retai perka nekilnojamojo turto objektus, ir dar rečiau tokius, kuriuos ruošiamasi nugriauti. Šįkart Tarybos politikai nusprendė pirkti iš piliečio R.V. nekilnojamąjį turtą – Šilutėje, K. Kalinausko g. 11, esančio sandėlio pastato dalį. Už tokį turtą savininkui įsipareigota sumokėti 586 Eur.

Politikams paaiškinta, kad Tauragės apylinkės teismas patikėjimo teise valdo administracinį pastatą Šilutėje, Lietuvininkų g. 11. Pastato reikmėms įregistruotas atskiras valstybinės žemės sklypas, tačiau tvarkant dokumentus paaiškėjo, kad Teismas negalės laisvai disponuoti valstybinės žemės sklypu, kol jame stovi grupei asmenų ir rajono savivaldybei priklausantis sandėlys. Sandėlio pastate yra suformuota atskira patalpa, priklausanti R. V.

Nepašalinus sandėlio, būtų apsunkintas Teismo aptarnaujančio personalo, konvojaus tarnybų ir paties Teismo darbas. Kitaip tariant, sunkiau būtų vykdyti teisingumą.

Siekiant užtikrinti tinkamą Teismo funkcionavimą, tikslinga išpirkti likusias sandėlio dalis iš fizinių asmenų ir visą pastatą perduoti Teismui. Teismas įsipareigojo savo lėšomis sandėlį nugriauti ir sutvarkyti sklypą.

Meras Vytautas Laurinaitis „Šilutės naujienoms“ sakė, jog be dabar išperkamo sandėliuko, liko dar vienas privatus sandėlys. Jo išpirkti nepavyko, nes savininkas yra išvykęs į užsienį ir dėl karantino negali grįžti. Abu sandėliukai seniai nebenaudojami.