Savivaldybėje dar vienas naujas veidas – mero patarėja V. Armonienė

Rajono meras Vytautas Laurinaitis jau turi ir antrąją patarėją – šias pareigas pradėjo eiti Vaidutė Armonienė. Ji – Socialdemokratų partijos atstovė, kaip ir vicemeras Tomas Budrikis.

V. Armonienė iki šiol dirbo Šilutės socialinės globos namuose administratore, ji yra baigusi bakalauro studijas Klaipėdos universitete.

Darbą Šilutės rajono savivaldybėje  V. Armonienė pradėjo gegužės 18 d. Jos pareigybinėse instrukcijose numatyta teikti pasiūlymus dėl inovacijų ir darnaus vystymosi, švarios aplinkos, tvaraus gamtos išteklių naudojimo, darnios transporto plėtros, taip pat miesto infrastruktūros ir investicinės aplinkos projektų.

Mero patarėja iki šiol dirbusi Edita Šukytė ir po pastarųjų rinkimų liko šiose pareigose. E. Šukytė yra Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ atstovė.

Priminsime, kad praėjusiame rajono Tarybos posėdyje, kuomet priesaikas davė dar trys paskutinieji Tarybos nariai, vis dar nebuvo aiškus kandidatas į antrojo vicemero pareigybę. Meras V. Laurinaitis tada sakė tik tiek, kad galbūt kandidatas į šias pareigas paaiškės iki birželio pabaigos.

Šilutės rajono savivaldybės taryba šių metų kovo mėnesio gale patvirtino, kad meras V. Laurinaitis gali turėti du vicemerus ir du patarėjus, jis gali pats pasirinkti ir kandidatus į šias pareigas.

Priminsime, kad Savivaldybės Administracijos direktoriumi paskirtas ir jau dirba taip pat Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ atstovas Andrius Jurkus. Tad vis dar išlieka intriga dėl to, kas užims antrojo vicemero ir savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo kėdes. Tiesa, kandidatas užimti pastarąją pareigybę paaiškės tik surengus konkursą.