Savivaldybėje lankėsi Asociacijos „Klaipėdos regionas“ vadovė

IMG-0708-5168Šilutės rajono savivaldybėje lankėsi Asociacijos „Klaipėdos regionas“, kuris jungia septynias savivaldybes (Klaipėdos, Palangos ir Neringos miestus, Kretingos, Šilutės, Skuodo ir Klaipėdos rajonus), vadovė Klaudija Kionies. Susitikime dalyvavo Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, Administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pozingis, Šilutės turizmo informacijos centro direktorė Rasa Kmitienė, Administracijos darbuotojai.

K. Kionies trumpai apžvelgė įvykdytus Savivaldybių jungtinius darbus, sakė, kad per ketverius Asociacijos gyvavimo metus daugiausia dėmesio skiriama turizmo plėtrai. Buvo patvirtinta pirmoji turizmo regioninė rinkodaros strategija, kuri įrodo, kad Klaipėdos regionas turi ateities viziją ir gali darbus vykdyti toliau. Taip pat paminėjo, kad kitą savaitę Stoholme, Baltijos jūros regiono strategijos metiniame forume kartu su Baltijos miesto sąjunga bus vykdoma diskusija „Su kokiomis problemomis jaunimas susiduria regione“, „Kokios problemos kyla vykdant regioninę jaunimo politiką“.

Diskusijos metu meras iškėlė klausimą dėl projekto „Regioninė galimybių studija „VAKARŲ KRANTAS“ situacijos, kurio tikslas parengti tikslingą ir ekonomiškai pagrįstą Klaipėdos regiono bevariklio, lengvojo, viešojo ir vandens transporto optimizavimo ir plėtros koncepciją. Pokalbio metu buvo diskutuojama, kad vėl reikėtų peržiūrėti, ar į plėtros planą yra įtrauktos visos reikiamos dalys ir iškelti klausimą dėl šio projekto tolimesnio plėtojimo Tarybos posėdyje, tačiau dėl šio klausimo nebuvo iki galo susitarta.

Asociacija kitais metais planuoja rengti forumą, kurio pagrindinis tikslas būtų diskusija apie regionų bendradarbiavimo esmę. Į renginį planuojama kviesti Savivaldybių vadovus, darbuotojus.