Savivaldybėje lankėsi Comenius projekto partneriai

savivaldybeŠilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis ir Administracijos direktorius Sigitas Šeputis pirmadienį, rugsėjo 22 d., susitiko su Tangermundes (Vokietija) pagrindinės mokyklos mokiniais ir mokytojais, o Mero pavaduotojas Algirdas Gečas dalyvavo Katyčių pagrindinėje mokykloje vykusiame susitikime su Comenius projekto dalyviais iš Rumunijos, Italijos, Lenkijos, Ispanijos, Turkijos ir Čekijos.

Šilutės rajono savivaldybės mokyklas ir gimnazijas sieja ilgametė draugystė ir partnerystė su įvairių šalių mokyklomis. Dėl aktyvaus dalyvavimo Comenius projektuose vis didesnis skaičius moksleivių ir mokytojų iš įvairių užsienio šalių susipažįsta su Pamario kraštu, siejantys draugystės ryšiai tampa vis artimesni. Susitikimų metu tiek užsienio šalių, tiek mūsų krašto moksleiviai ir mokytojai turi galimybę susitikti su Savivaldybės vadovais, pabendrauti, paklausti ir padėkoti.

Šių susitikimų metu buvo užduota daug įvairių klausimų susijusių su savivalda, ateities planais ir projektais, ekonomine ir politine situacija. Mokiniai ir mokytojai padėkojo už sveikinimus, skirtą laiką jiems ir svečiams, rūpinimąsi jų interesais ir tvarkomu miestu.