Savivaldybėje lankėsi Slavsko delegacija

slavska delegacijaŠilutės rajono savivaldybės merė Daiva Žebelienė, Administracijos direktoriaus pavaduotojas, laikinai einantis Administracijos direktoriaus pareigas Raimundas Ambrozaitis, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Dainora Butvydienė, Švietimo skyriaus vedėja Birutė Tekorienė priėmė  Rusijos Federacijos Slavsko savivaldybės švietimo ugdymo įstaigų vadovus.

Delegacija iš Rusijos atvyko pasirašyti bendradarbiavimo sutartis su Vainuto ir Kintų vidurinėmis, Pamario pagrindine mokyklomis ir Šilutės vaikų lopšeliu – darželiu „Ąžuoliukas”.

Švietimo skyriaus vedėja B.Tekorienė svečius supažindino su Savivaldybės švietimo ugdymo įstaigomis, jų turima materialine baze, atliktomis mokyklų pastatų renovacijomis. Pažymėjo, kad didelį dėmesį švietimo įstaigoms skiria ne tik Savivaldybė, bet ir Lietuvos Respublikos Vyriausybė – net 54 proc. besimokančių mokinių yra maitinami iš valstybės iždo, mokyklos yra gavusios 14 mokyklinių autobusų mokiniams pavėžėti ir pan.

Daugelis Savivaldybės švietimo įstaigų turi tamprius bendradarbiavimo ryšius su Vokietijos, Švedijos, Suomijos ir kitų užsienio šalių bendruomenėmis. Šiandien bus pasirašytos bendradarbiavimo sutartys dar su keturiomis Rusijos Federacijos švietimo įstaigų bendruomenėmis.

Iš Savivaldybės svečiai išvyko į švietimo įstaigas – partneres.