Savivaldybės atstovai vieši Turkijoje

Alanija-kaip-ant-delno-1601541Šilutės rajono savivaldybė pakviesta Alanijos miesto mero Hasan Sipahioglu atvykti į Tarptautinę kultūros ir meno šventę, kuri vyksta gegužės 25-28 dienomis. Šioje šventėje dalyvaus delegacijos iš Vokietijos, Austrijos, Lenkijos, Latvijos, Suomijos, Graikijos, Vengrijos ir Kinijos.

Šilutės delegacijai vadovaus vicemeras Šarūnas Laužikas, kartu išvyko Tarybos nariai Virgilijus Pozingis ir Alfonsas Vanagas, Planavimo ir plėtros bei Komunikacijos skyrių specialistės Asta Jagelavičienė ir Edita Šukytė.

Turkijoje 2014 m. planuojama reforma vietos savivaldos srityje ir mūsų savivaldybės partneris Konakli savivaldybė bus prijungta prie Alanijos miesto. Todėl Alanijos miesto meras viliasi, kad Šilutės savivaldybė ir bendruomenė ir toliau plėtos bendradarbiavimą įvairiose srityse. Šio vizito metu planuojama susitikti su Konakli meru Abdullah Sonmez, aptarti bendradarbiavimo, mainų ir kitus projektus.

Šilutės rajono ir Turkijos Konakli savivaldybės glaudžius ryšius palaiko nuo 2007 m. 2009 m. Konakli mero Abdullah Sonmez viešnagės Šilutėje metu pasirašyta bendradarbiavimo sutartis. Konakli ir Šilutės rajono savivaldybės nuolat keičiasi patirtimi, bendradarbiauja įgyvendinant projektus, dalyvauja vieni kitų šventėse.