Savivaldybės meras priėmė turkus

turkaiSavivaldybės meras Vytautas Laurinaitis penktadienį, rugsėjo 8 d., priėmė bendradarbiavimo partnerius iš Turkijos: Adem Murat Yücel – Alanijos merą, Nurkan Şaşmaz – Alanijos savivaldybės mero patarėją užsienio reikalų klausimais ir Murat Topcu – verslininką.

Tai buvo pirmasis partnerių vizitas į Lietuvą, kai Alanijos savivaldybė pasirašė sutartį su Šilutės rajono savivaldybe šiais metais birželio mėnesį Turkijoje. Susitikime taip pat dalyvavo Administracijos direktorius Sigitas Šeputis ir jo pavaduotojas Raimundas Ambrozaitis.

Meras V. Laurinaitis pateikė statistinius duomenis apie Savivaldybę, pasiūlė sudaryti abiejų partnerių darbo grupes, kurios galėtų įvertinti bei aptarti savivaldybių bendradarbiavimo kryptis ir pateikti abiejų savivaldybių institucijoms dėl konkrečių priemonių plėtojimo panaudojant įvairius finansavimo šaltinius.

Svečiai domėjosi Savivaldybės biudžeto sudarymo principais, projektų finansavimu iš europinių fondų, darbuotojų atlyginimo minimumu, Administracijos struktūra, Savivaldybės bendruoju planu ir kt.

Susitikimo metu apsikeista simbolinėmis dovanėlėmis, o šeštadienį svečiai dalyvavo Žuvienės virimo čempionate.