Savivaldybės Taryboje dar sumažėjo „darbiečių“, arba narystė partijoje – pagal darbdavį

DARIUS SOSCEKASavivaldybės tarybos posėdyje nuskambėjo dar vienas pareiškimas dėl Darbo partijos frakcijos, kuriai vadovauja verslininkas Saulius Stankevičius, sudėties. Šįkart iš frakcijos ir iš Darbo partijos pasitraukė vienas iš buvusių artimiausių S.Stankevičiaus politikos ir verslo bendražygių – Darius Soščeka.

 

Prieš metus Darbo partiją ir frakciją paliko Povilas Tunaitis, kuris dabar rinkėjams atstovauja Valstiečių – žaliųjų frakcijoje.

Beje, D.Soščeka vienintelis iš Darbo partijos frakcijos politikų, nedalyvavo pavasariniame šios partijos atstovų ir Savivaldybės administracijos vadovų pasiplaukiojime po Kuršių marias ir garsiai nuskambėjusiame įvykyje Šilutės uoste, kai naktį į vandenį buvo įstumtas vienas į Šilutę atplaukęs turistas.

Prieš kelis mėnesius D.Soščeka nutraukė darbo sutartį su S.Stankevičiaus šeimos įtakoje esančia statybos įmone „Statybų valdymo sprendimai“. D.Soščeka buvo šios įmonės direktorius. Dabar jis darbuojasi neseniai į partiją Tarka ir teisingumas įstojusio buvusio liberalcentristo S.Kazlausko vadovaujamoje statybos įmonėje „Žibai“.

Kitą dieną po to, kai D.Soščeka pranešė apie išstojimą iš Darbo partijos ir frakcijos, pasklido žinia, kad jis jau priimtas į partiją Tvarka ir teisingumas.