Seimo narys išsirinko padėjėją

DYLERTAS 3Buvusio Seimo nario Artūro Skardžiaus padėjėja Stasė Skutulienė jau išsikraustė iš parlamentarui ketverius metus priklausiusio kabineto, esančio Šilutėje, Lietuvininkų g. 8 (tame pastate dirba ir Savivaldybės Kaimo reikalų skyrius ir kitos įstaigos). Tačiau Seimo nario priimamasis neliks tuščias – jame dabar dokumentus ir reikiamą įrangą jau dėlioja naujo Seimo nario Alfredo Stasio Nausėdos padėjėjas, juknaitiškis Valentinas Dylertas.

Pasak A.S.Nausėdos, Seimo nario pareigoms atlikti jis turės tris padėjėjus: du iš jų dirbs Vilniuje, Seime, jam paskirtame biure, vienas – Šilutėje.

Vilniškiai padėjėjai Leonardas ir Vaidas jau ne vienerius metus dirba Seimo komitetus aptarnaujančioje kanceliarijoje. Kanceliarija paskirstė savo darbuotojus padėti seimūnams. Padėjėjai gerai žino, kaip rengti ir tvarkyti Seimo nario dokumentus įstatymų leidybos darbe, viešinti veiklą.

A.S.Nausėdos padėjėjas, dirbsiantis su rinkėjais Šilutėje, bus V.Dylertas. Jis daug metų buvo Juknaičių seniūnas, pernai pavasarį išlydėtas į pensiją.

Pasak Seimo nario, pasirinkimą nulėmė V.Dylerto kompetencija, aktyvi visuomeninė veikla.

A.S.Nausėda sakė, kad jau rinkimų kampanijos metu jis sulaukė daugelio kaimo žmonių klausimų apie žemės ūkio problemas, todėl neabejoja, kad Šilutėje daugiausia interesantų Seimo nario priimamajame bus kaimo žmonės, turintys  rūpesčių dėl žemės nuomos, nuosavybės klausimų.

A.S.Nausėdos nuomone, V.Dylertas turi daug patirties sprendžiant kaimo žmonių problemas, žino valdžios galimybes spręsti tas problemas Savivaldybės lygmenyje ar aukščiau. Padėjėjo pasirinkimą tai ir lėmė. Be to, jau sutarta, kad Seimo nariui ir jo padėjėjui talkins visų savivaldos institucijų vadovai ir darbuotojai.

A.S.Nausėda žada du kartus per mėnesį – pirmąjį ir trečiąjį pirmadienį – nuo 9 val. iki 12 val. interesantus priimti pats Seimo nario priimamajame, Lietuvininkų g. 8.

„Šilutės naujienoms“ A.S.Nausėda sakė, kad Seime yra paskirtas dirbti Kaimo reikalų komitete. „Po priesaikos paėjo dvi savaitės, valdančiojoje koalicijoje išskirtinių prieštaravimų ar nusivylimų nėra, todėl tikiu, kad naujos Vyriausybės formavime problemų nebus“, – sakė naujasis parlamentaras.