Šeimos metus vainikavo daugiavaikių šeimų pagerbimo šventė

seimu vakaras 1Penktadienio vakarą pilnutėlė buvo „Jeronimo užeigos“ salė – čia karaliavo iš viso rajono suvažiavusios šeimos, pavyzdingai auginančios ne mažiau kaip tris vaikus, tinkamai juos auklėjančios ir rodančios pavyzdį daugeliui aplinkinių.

Į tokį pasibuvimą ir Šeimos metų pabaigtuves daugiavaikes šeimas sukvietė Seimo pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis ir rajono meras Vytautas Laurinaitis.

Suvažiavusiesiems surengtas puikus koncertas ir vaišės.

Prašė atrinkti nepriekaištingos reputacijos šeimasseimu svente 4

Renginio sumanytojas ir pagrindinis organizatorius K.Komskis pasidžiaugė, kad toks gausus šeimų iš įvairių seniūnijų būrys rado laiko tą vakarą praleisti malonioje aplinkoje, pabendrauti su bendraminčiais ir priimti jiems skirtas padėkas bei dovanas.

Anot svečio, Lietuvoje visais laikais šeimose augo daugiau negu po tris vaikus, tik pastaruoju metu tokių šeimų vis mažėja. Todėl, jo nuomone, ir būtina padėkoti tiems, kas vis dar augina vaikus, ypač – kad vaikus augina gimtinėje.

„Manau kad Lietuvoje dėmesio šeimai yra per mažai. Dėkui, kad likote Lietuvoje, kad neišvažiavote ieškoti lengvesnės duonos ir kad ugdote šeimą“, – sakė Seimo narys.

Pasak jo, kuomet Seime buvo nutarta 2014-uosius paskelbti Šeimos metais, norėta ką nors įspūdingiau ta proga padaryti ir Šilutėje. Penktadieninis renginys – paskutinis šių metų, pavadintų Šeimos metais, akordas. K.Komskis priminė, jog Šeimos metai buvo paminėti gausiais renginiais, o mūsų rajone tradicinės šeimos vertybes puoselėjančios šeimos buvo pagerbtos visų seniūnijų švenčių metu.

Atrinkti labiausiai padėkos vertas šeimas buvo prašoma vietos seniūnijų, nes kaip tik jų specialistai geriausiai žino savų apylinkių žmones.
„Prašėme atrinkti nepriekaištingos reputacijos šeimas, auginančias ne mažiau kaip tris vaikus“, – sakė K.Komskis. Pasirodo, jų yra išties gausus būrys – net šešios dešimtys.

Kai kuriose seniūnijose pavyzdingiausias šeimas K.Komskis apdovanojo kartu su Seimo nariu Remigijumi Žemaitaičiu, kai kur – vienas. O su rajono meru Vytautu Laurinaičiu, anot jo, buvo tariamasi, kaip baigiamąjį renginį padaryti ypač šiltą ir „nevaldišką“.

seimu svente 1Susirinkusiesiems jis linkėjo daug pinigų – tiek, kad jų vaikai artėjančių švenčių proga gautų visas norimas dovanas.

Meras V.Laurinaitis irgi pasidžiaugė, kad jau istorijon nueinantys metai bus vainikuoti tokiu prasmingu renginiu. Laikas šiam renginiui, anot mero, pasirinktas ypač tinkamas, nes čia pat Kūčios – šeimos šventė.

Jis linkėjo, kad šeimose karaliautų džiugesys, kad visos joms šventėms galėtų pasirengti taip, kaip nori.

Pakviestiesiems buvo malonu

Scenoje stovėjo daugiau nei pusšimtis įspūdingų vazų, kurias kartu su padėkos raštais šeimoms įteikė K.Komskis.
Jovita ir Saulius Ranauskai, Rima ir Laimonas Šikšniai, Loreta ir Alvydas Špečkauskai, Simona ir Gintautas Girdvainiai, Arūnas ir Rasa Vingiai, Eglė ir Ričardas Šimkai, Egidija ir Arūnas Mamčenkovai,
Aldona ir Stanislovas Vaitiekai, Jovita ir Gediminas Šiaudvyčiai, Sonata ir Saulius Kojeliai, Valentina ir Virginijus Baužos, Tatjana ir Gintaras Būdvyčiai, Jolanta ir Renatas Vaičiai, Renata ir Rolandas Majauskai, Idalija ir Aidas Rageliai, Laima ir Pranas Mickai, Laura ir Vidas Simaičiai, Laima ir Vytautas Spirgiai ir daugybė kitų tąvakar vienas po kito kilo iš savo vietų ir žengė atsiimti apdovanojimų.

Vieni – tik dviese, kiti – su savosiomis atžalomis.

O fotografijų, ant renginio vedėjo Marijaus Budraičio, buvo padaryta tiek, kad užtektų išleisti visą albumą.

Dovanų užteko ir koncertą surengusiems jauniesiems „Lūgnės“ šokėjams, įspūdingą koncertą visiems surengė Lietuvos šlagerių karaliene tituluojama Inga Valinskienė.
Dar ilgai tąvakar prie vaišių stalų bendravo susirinkusieji, nes pasikalbėti su bendraminčiais turėjo apie ką. Turėjo apie ką jie padiskutuoti su K.Komskiu ir V.Laurinaičiu.

„Buvo gera. Ir todėl, kad galėjome abu kartu išvykti, susitikti su bendraminčiais ir pamatyti puikų koncertą, ir kad naujų draugų suradome. Neneigsime – malonu ir tai, kad buvome pastebėti, kad sulaukėme valdžios vyrų dėmesio“ – skirstydamiesi kalbėjo iš visų rajono kampelių suvažiavę žmonės.

Daugiau nuotraukų „Šilutės naujienų“ Facebook albume!