Šeimos savaitės metu „Atėnai“ kviečia būti kartu

atenai dsc 0219Gegužės 20-25 dienomis Šilutės sporto ir sveikatingumo centras „Atėnai“ organizuoja Šeimos savaitę. Tėveliai kartu su vaikais, senjorai ir visi, neabejingi sportui, kviečiami pabūti drauge bei nemokamai išbandyti grupines treniruotes, pasportuoti treniruoklių salėje, dalyvauti varžybose.

„Atėnų“ trenerė Inga Mikutytė atskleidė, kad idėja klube surengti Šeimos savaitę kilo siekiant įprasminti Tarptautinę šeimos dieną, kuri minima gegužės 15-ąją. „Atėnai“ nori parodyti, kad laisvalaikį su šeima galima praleisti ir kitaip – sportuojant.

Į nemokamas treniruotes tėvai kviečiami atsivesti įvairaus amžiaus vaikus – svarbiausia, kad vaikas galėtų vaikščioti. Jei jis nenorės būti salėje, šalia mamos ar tėčio, – ne problema, mažylio užimtumu pasirūpins klubo darbuotojai, bus įrengtas ir vaikų žaidimų kambarys.

Šeimos savaitės metu šilutiškiai galės dalyvauti dviračių, kūno dizaino, stepo, zumbos, TRX, kalanetikos, mamos ir vaikų treniruotėse bei mankštose senjorams. Šių užsiėmimų aprašymai bei tvarkaraštis skelbiami „Atėnų“ internetinėje svetainėje www.atenai.eu.

Pasiilgusieji azarto, savo ištvermę ir jėgas galės išbandyti kiekvieną dieną vyksiančiose skirtingose sporto varžybose. Bus siekiama geriausių rezultatų tarp moterų ir vyrų.

Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio vyks irklavimo varžybos, antradienį – stalo teniso turnyras, trečiadienį – „CROSS Fit“ turnyras, ketvirtadienį – stalo teniso finalai ir siautulingas zumbos vakarėlis. O penktadienį bus apibendrinti per savaitę vykusių varžybų rezultatai, įteikti prizai. Savo sukurtas staigmenas tėvams dovanos ir vaikai.

Į visas treniruotes būtina išankstinė registracija tel. (8 441) 54898, arba atvykus į „Atėnų“ centrą, Gluosnių g. 13B, Šilutė.