Šeimos skverą turėsime jau šią vasarą

sysos pliazasDar šią vasarą Šilutėje, tarp senojo muziejaus pastato ir „Šilutės kredito unijos“ turėtų atsirasti „Šeimos skveras“. Tokio skvero įrengimo mieste iniciatoriai buvo „Šilutės gražinimo draugijos“ nariai.

Tam jau gautas Nacionalinės žemės tarnybos Šilutės žemėtvarkos skyriaus sutikimas.

Šeimos skvere turėtų atsirasti vaikų žaidimų įrenginiai, suoliukai.

Projektą suderinus su Kultūros paveldo departamentu ir gavus rajono vyr. architekto leidimą statyti šioje vietoje žaidimo įrenginius, bus galima skelbti jų pirkimą.

Šilutės rajono vyr. architektas Edmundas Benetis tikina, kad pasirašyti leidimą statyti vaikų žaidimo įrenginius skvere neuždels.
Šeimos skverui įrengti skirta daugiau nei 9000 litų iš Vietos bendruomenių savivaldos 2012 metų programos.

Pagal Vietos bendruomenių savivaldos 2012 metų programą Šilutės rajonui skirta iš viso 93 900 litų. Visų rajono seniūnijų vietos bendruomenės už šiuos pinigus planuoja įgyvendinti per 40 įvairių projektų.

Šilutėje, palei Šyšą, jau atsirado seniai čia pasimaudyti ir pasideginti užsukančių šilutiškių išsvajota persirengimo kabina.
„Parinkome vietą, kur renkasi daugiau žmonių, ten ir pastatėme“, – sakė Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus. Anot seniūno, daugiau persirengimo kabinų palei miesto upę neatsiras, nes nėra ir tokių poilsiautojų pamėgtų vietų.

Alinančiai karštomis praėjusios savaitės dienomis šis mini paplūdimėlis ištisomis dienomis buvo pilnas vaikų ir suaugusiųjų.

Mažiesiems, žinia, viskas buvo gerai, o štai jų mamos išsakė vieną pageidavimą. Moterys mano, kad seniūnija galėtų pasirūpinti ir vieną – kitą priekabą smėliuko čia atgabenti, dalį velėnos nukasti ir juo užpilti. „Tuomet išties būtų puiki poilsio vieta – bent viena Šilutėje“, – sakė jos.

Laučiuose jau įrengta nauja tinklinio aikštelė, tokios pat aikštelės baigiamos įruošti Naujakurių kvartale ir Traksėdžiuose, netrukus tokios aikštelės sulauks ir grabupiškiai.

Šilutės seniūnijos kaimuose tinklinio aikštelės irgi rengiamos iš vietos bendruomenėms skirtų lėšų.