Šeimos valanda „Pasiruošk nuotykiui“

 

Skautika duonel_-_gamybaŠiemet Tradicinių amatų centras visus metus didžiausią dėmesį skiria šeimai, o ypač mažiesiems Švėkšnos gyventojams. Todėl jau tradicija tapusi Šeimos valanda, „Dvaro šventėje“ ir šiemet užėmė svarbią vietą.

Šį kartą į pagalbą pasikvietėme skautų draugovės „Saulė“ vadovę V. Stonienę. Paruoštas nuotaikingas, pilnas juoko ir gerų emocijų dviejų valandų užsiėmimas Švėkšnos miestelio mažiesiems gyventojams ir svečiams. Pirmiausia įkūrėme stovyklavietę – pastatėme palapinę, užkūrėme laužą, vėliau visi kartu pagerbėme vėliavą. Na, o po rimtųjų pareigų visi susirinkusieji buvo pakviesti į skautų būrį pažaisti žaidimų. Jų metu netrūko nei juoko, nei gerų emocijų. Visi dalyvavusieji atliko ir fizinių jėgų, ir mąstymo reikalaujančias užduotis.  Skautai pamokė kepti skautišką duonelę, kuri buvo netgi gardesnė už Tradicinių amatų centro siūlomus keptus zefyrus. Renginio pabaigoje visi pavaišinti tortu ir gaiviaisiais gėrimais.

Tikimės, kad pirmasis bendradarbiavimas su skautais nebus paskutinis ir dar ne kartą galėsime organizuoti tokius smagius renginius.

VšĮ Turizmo informacijos centro filialas
Tradicinių amatų centras Švėkšnoje