Šeimų protų mūšyje – 9 komandos

juknaiciai seimu_protu_musis2Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui Juknaičių pagrindinės mokyklos bendruomenė organizavo protų mūšį.

Visi neabejingi tautos istorijai juknaitiškiai susirinko į šeimų protų mūšį „Vienybė težydi“ pasivaržyti ir pasitikrinti savo žinias apie Lietuvą. Šeimų protų mūšį  vedė  Juknaičių pagrindinės mokyklos bibliotekininkė Meilė Žadeikienė, jai talkino Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Informacijos skyriaus automatizavimo inžinierius Ovidijus Kulda ir Juknaičių bibliotekininkė Rasa Vaičiulienė.

Renginį pradėjusi Juknaičių pagrindinės mokyklos direktorė Violeta Šimelionienė pasveikino susirinkusiuosius ir palinkėjo sėkmės protų mūšio dalyviams.

Prie stalų susėdo devynios komandos. Jauniausios dalyvės buvo ikimokyklinukės sesės Henrieta ir Latoja su tėveliais  – „Čėsnų“ komanda. 1-9 klases atstovavo  Viknaičių, Ivanavičių, Sidaravičių, Pukelių, Dargių, Skirmantų, L.Limbienės ir M.Čėsnienės šeimų  komandos. Komandos galėjo ne tik pasitikrinti žinias, bet ir daugiau sužinoti apie Lietuvos istoriją, žymius žmones ir Pamario krašto lankytinas vietas. Pertraukas tarp trijų mūšio turų užpildė Juknaičių pagrindinės mokyklos folkloro ansamblio „Skalviai“ (vadovė Rasa Gailiuvienė) velykiniai rateliai bei žaidimas „TAIP ir NE“.

Renginio metu netrūko azarto. Suskaičiavus taškus paaiškėjo, kad geriausiai sekėsi Dargių šeimos komandai, kuri iš 25 klausimų teisingai atsakė net į 24. Džiugu, jog visos komandos parodė išmonę, sutelkė jėgas komandiniam darbui ir atsiliko labai nežymiai. Žaidime dalyvavusios šeimos apdovanotos Lietuvos šimtmečio rašikliais, padėkomis.