„Šeimų turgelyje“ daiktų sau rado ir mamos, ir tėčiai

mamyciu turgelis„Mainykim, parduokim, pirkim, dovanokim ir bendraukim su visa šeima“, – jau trečią kartą Šilutėje kvietė turgelis, tik šį kartą pavadintas ne „Mamyčių“, o „Šeimų turgeliu“. Turėjęs įvykti lauke, bet dėl lietaus į Kultūros ir pramogų centrą perkeltas renginys nestokojo gausaus prekių asortimento bei geros prekeivių nuotaikos.

Renginio organizavimo vadeles iš Vitalijos Valaikės rankų perėmusi Renata Skvirbienė džiaugėsi pavykusiu turgeliu, tačiau apgailestavo, kad jis sulaukė šiek tiek mažiau lankytojų nei ankstesniais kartais.

Šilutėje jau tradicija tampantys „Mamyčių turgeliai“ –  puiki vieta parduoti išaugtus savo vaikų daiktus, žaislus ar techniką ir įsigyti naujų kokybiškų daiktų pigiau.

„Pirmųjų dviejų turgelių iniciatorė Vitalija, jau pralaužusi ledus, pasiūlė  kam nors kitam imtis šios iniciatyvos. Galvojau, o kodėl nepabandžius man, nes šiuo metu auginu devynių mėnesių mažylį, ir jau norisi kitokios veiklos. Pabandžiau – patiko“, – atviravo naujoji renginio organizatorė.

Tris valandas trukusiame turgelyje prekiavo 20 žmonių, nors užsiregistravo gerokai daugiau.

Trečiasis turgelis – išskirtinis prekių asortimentu. Prekiauta ne tik vaikų išaugtais drabužėliais bei reikmenimis, bet ir apranga bei avalyne visai šeimai, rankdarbiais bei papuošalais, smulkmenomis namams, prekėmis grožiui ir sveikatai.

Turgelyje savo kurtais rankdarbiais prekiavo ir vaikai, lankantys Šilutės dienos paslaugų centrą. Socialinė darbuotoja Vaida Dienaitė – Šakinė sakė, kad jos globotiniai noriai gamino sagomis bei makaronais dekoruotas dėžutes, rėmelius nuotraukoms, gėlėmis gražintas knygeles su palinkėjimais, auskarus, apyrankes.

Kaip ir kiekvieno turgelio metu, visi norintys šilutiškiai galėjo padėti skurdžiai gyvenančioms šeimoms. Bendradarbiaujant su VO „Gelbėkit vaikus“ Šilutės padaliniu, šilutiškių dovanoti daiktai bus išdalinti tiems, kuriems jų labiausiai reikia.

„Labai džiugino gausus būrys norinčiųjų prekiauti, bet truputį nuliūdino mažokas pirkėjų apsilankymas. Bet manau, kad laikas, praleistas turgelyje, nepraėjo veltui“, – reziumavo R.Skvirbienė.

Daugiau nuotraukų Facebook albume!