Sekmadienį – dvi avarijos Gardame

avarija gardame mikroautobusaiNukentėjo į Gardamo šventę važiavusių mikroautobusų keleiviai, tarp kurių du vaikai, o iš šventės važiavęs ir avariją patyręs jaunuolis, nuvežtas į ligoninę, iš jos pabėgo.

Nukentėjo du vaikai ir moterys

Sekmadienio rytą Gardamo miestelio Šaulių gatvėje susidūrė du mikroautobusai: 25 m. vyriškio vairuojamas „VW Caravelle“ ir metais jaunesnio vairuotojo „VW Transporter“.

Avarijos metu nukentėjusiems dviem vaikams ir jų mamoms prireikė medikų pagalbos. Greitosios pagalbos medikai į ligoninę nuvežė pusantrų ir 12 metų mergaites bei jų mamas.

Automobiliu „VW Transporter“ į Gardamo miestelio šventę vykę Kulėšų kaimo gyventojai planavo dalyvauti šeimų rankinio varžybose. Įvykusi avarija sugriovė šiuos planus.avarija slauniu kaime

Pirminiais duomenimis, avariją sukėlė mikroautobuso „VW Transporter“ vairuotojas, kuris iš kiemo išvažiavo į gatvę. „VW Caravelle“ vairuotojas bandė išvengti susidūrimo, tačiau po lietaus asfaltas buvo šlapias ir sustabdyti savo transporto priemonės jam nepavyko. Jis rėžėsi į „VW Transporter“ šoną būtent toje pusėje, kur specialioje vaikiškoje kėdutėje sėdėjo pusantrų metukų mergaitė.

Nuvežtas į ligoninę pabėgo

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį šeima, eidama iš šventės Gardame link Ramučių, pamatė griovyje riogsantį automobilį, ant kurio priekinės sėdynės, keleivio vietoje, gulėjo sužalotas jaunuolis. Šalia stypčiojo dar vienas vaikinas, kuris tvirtino automobiliu nevažiavęs.

Vėlyvi pėstieji iškvietė medikus ir policiją. Atvykę medikai galvą į priekinį stiklą susižalojusį ir rankos traumą patyrusį jaunuolį išvežė į ligoninę. Tačiau šis, nuvežtas į Priėmimo skyrių, net neužėjęs į vidų pabėgo.

Pareigūnai pagal automobilyje rastą registracijos pažymėjimą išsiaiškino savininką. Jis tvirtina nevairavęs automobilio.

Už pabėgimą iš įvykio vietos gresia tokios pat sankcijos, kaip ir sulaikius įvykio vietoje girtą vairuotoją: tūkstantinės baudos ir vairuotojo pažymėjimo netekimas.

Šilutės r. policija pradėjo abiejų įvykių aplinkybių tyrimą.